PRACOVNÁ PONUKA

  • ZIAJA
  • CROPP
  • PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA
  • Steak & Pizza House
  • INTIM FASHION
  • Slovakia Kiosk
  • iZlato
  • špecializovaná predajňa kozmetiky a lekárskej dermokozmetiky
  • hľadá asistentku predaja – kozmetickú poradkyňu, brigádnická činnosť pracovné smeny v rozsahu 12 hod.

Požiadavky:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • prax v obchode a výborné komunikačné schopnosti
  • príjemný vzhľad
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a pracovitosť
  • pozitívny prístup k zákazníkovi
  • vysoká ochota učiť sa a samostatnosť
  • dobrá orientácia v oblasti kozmetiky

Životopisy s fotografiou zasielajte na balazkatka@gmail.com

Viac informácii o značke ZIAJA nájdete na www.ziaja.sk

  • Pracovná pozícia: asistent predaja
  • Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok
  • Termín nástupu: 01.08.2017
  • Ponúkaný plat ( brutto ): dohodou
  • Informácie o pracovnej pozícii: Do nášho tímu hľadáme šikovného a zodpovedného človeka so záujmom o módu a zákazníkov.
    Náplňou práce bude : práca s tovarom, obsluha zákazníka, dokladanie tovaru na predajni, starostlivosť o predajňu.
  • Benefity: zaškolenie, zamestnanecké výhody ( výrazné zľavy na oblečenie ), možnosť kariérneho rastu

Požiadavky:

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou, nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské 1. stupňa,
    vysokoškolské 2.stupňa
  • Počítačové znalosti: Microsoft Excel – základy, Microsoft Word – základy
  • Pozícia je vhodná pre absolventa: áno
  • Osobné predpoklady a zručnosti: flexibilita, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, skúsenosť s prácou v obchode výhodou

Životopisy s reprezentatívnou fotografiou zasielajte na sk_ct_6512134@shops.lppsa.comprípadne priniesť osobne priamo na našu predajňu.

Obchodný zástupca pre PSS, a. s.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia
  • zabezpečovanie servisu stavebným sporiteľom
  • komplexná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia
  • starostlivosť o klientov na zverenom území a vyhľadávanie nových klientov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zdarma notebook s pripojením na internet, výhodné telefónne paušály
  • bezplatné teoretické a praktické školenia
  • zaradenie do už existujúcich kancelárii
  • zvýhodnené nástupné podmienky v prvom a druhom roku pôsobenia
  • možnosť profesijného a osobnostného rastu
  • zaujímavá a nestereotypná práca so širokým portfóliom finančných produktov
  • motivujúci príjem a zaujímavý systém „zamestnaneckých benefitov“
  • „vhodný odrazový mostík“ do ďalšieho profesijného života

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie vám poskytne územný riaditeľ
Vladimír Kubov,  tel.: 0903 623 742, e-mail: vladimir.kubov@fopss.sk

Si kuchár?

Si zručný a máš skúsenosti o ktoré by si sa s nami rád podelil?

Tvoje povolanie je tvojou záľubou?

Si kreatívny?

Záleží Ti na tom ako ľuďom chutí a napĺňa Ťa ich spokojnosť?

Ak si na všetky otázky odpovedal ÁNO tak reštaurácia Steak& Pizza House príjme práve teba do svojho kolektívu.

Neváhaj a kontaktuj ma na telefónnom čísle 0915249095, 0949287249

Predajňa značkovej spodnej bielizne
hľadá asistentku predaja – spodnej bielizne, brigádnicka činnosť,  pracovné smeny v rozsahu 12 hod.

Požiadavky:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou, vysokoškolské, absolvent
  • prax v obchode, výborné komunikačné schopnosti
  • pozitívny prístup k zákazníkovi, poradenstvo pri predaji

Životopisy s fotografiou zasielajte na adresu: mrazova.libusa@azet.sk

Pracovná pozícia: predajca

Druh pracovného pomeru: na dohodu

Termín nástupu: 1.8.2017

Ponúkaný plat: 2,50€/hod.

Informácie o pracovnej pozícii:  jedná sa o pozíciu predajca s hmotnou zodpovednosťou za tovar.

Požiadavky:

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: SŠ s maturitou
  • Požiadavky na zamestnanca: možná práca aj popri materskej dovolenke alebo pre dôchodcu
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: náplň práce je ochotne a s úsmevom ponúkať produkty a vychádzať v ústrety zákazníkom a záujemcom o kúpu. Starať sa o čistotu a dbať o aranžovanie do sklenených vitrín, dodržiavať otváracie hodiny
  • Počítačové znalosti: základne počítačové aj  internetové znalosti

Kontakt: osobne Slovakia kiosk /3 poschodie/ alebo  0903704050