Kariéra - Forum Poprad

PRACOVNÁ PONUKA

  • ZIAJA
  • PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA
  • Steak & Pizza House
  • iZlato
  • H&M
  • Lindex
  • Cropp
  • Zábavná pyrotechnika
  • špecializovaná predajňa kozmetiky a lekárskej dermokozmetiky
  • hľadá asistentku predaja – kozmetickú poradkyňu, brigádnická činnosť pracovné smeny v rozsahu 12 hod.

Požiadavky:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • prax v obchode a výborné komunikačné schopnosti
  • príjemný vzhľad
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a pracovitosť
  • pozitívny prístup k zákazníkovi
  • vysoká ochota učiť sa a samostatnosť
  • dobrá orientácia v oblasti kozmetiky

Životopisy s fotografiou zasielajte na balazkatka@gmail.com

Viac informácii o značke ZIAJA nájdete na www.ziaja.sk

Obchodný zástupca pre PSS, a. s.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia
  • zabezpečovanie servisu stavebným sporiteľom
  • komplexná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia
  • starostlivosť o klientov na zverenom území a vyhľadávanie nových klientov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zdarma notebook s pripojením na internet, výhodné telefónne paušály
  • bezplatné teoretické a praktické školenia
  • zaradenie do už existujúcich kancelárii
  • zvýhodnené nástupné podmienky v prvom a druhom roku pôsobenia
  • možnosť profesijného a osobnostného rastu
  • zaujímavá a nestereotypná práca so širokým portfóliom finančných produktov
  • motivujúci príjem a zaujímavý systém „zamestnaneckých benefitov“
  • „vhodný odrazový mostík“ do ďalšieho profesijného života

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie vám poskytne územný riaditeľ
Vladimír Kubov,  tel.: 0903 623 742, e-mail: vladimir.kubov@fopss.sk

Si kuchár?

Si zručný a máš skúsenosti o ktoré by si sa s nami rád podelil?

Tvoje povolanie je tvojou záľubou?

Si kreatívny?

Záleží Ti na tom ako ľuďom chutí a napĺňa Ťa ich spokojnosť?

Ak si na všetky otázky odpovedal ÁNO tak reštaurácia Steak& Pizza House príjme práve teba do svojho kolektívu.

Neváhaj a kontaktuj ma na telefónnom čísle 0915249095, 0949287249

Pripojte sa k H&M a užívajte si naše výhody!

Práca v obchode môže byť niekedy príliš seriózna a nudná. Niekde je možno aj monotónna či nadmieru uniformná. Avšak pre ľudí, ktorí pracujú pre H&M, to určite neplatí! Pripojte sa k nášmu tímu a my Vás presvedčíme, že nič z toho nie je pravda a prácu v obchode si dokážete užiť plnými dúškami, dokonca aj s množstvombenefitov!

Sloboda, otvorenosť a správna atmosféra sú pre nás alfou a omegou. O našich zamestnancov sa stále staráme a chceme, aby sa u náscítili dobre. Chcete ďalšie dôvody, prečo pre nás pracovať? Ako náš zamestnanec nakupujete vo všetkých našich obchodoch lacnejšie a vždy dbáme o to, aby boli naši zamestnanci dostatočne ohodnotení a vyškolení. Chceme, aby Váspráca u nás bavila a robili ste ju s radosťou.

Buď sám sebou, pracuj v H&M!

Prečítajte si viac a pripojte sa k nám na: http://career.hm.com/content/hmcareer/sk_sk.html

H&M

hm.com

Ponúkame:

–          Škandinávsku atmosféru (teda príjemnú, otvorenú, priateľskú)

–          Istotu stáleho zamestnania

–          Skvelú módu (pre zamestnancov samozrejme so zľavou)

–          Možnosť kariérneho rastu (80% našich Vedúcich predajne sú bývalí Asistenti predaja, 50% zamestnancov hlavnej kancelárie sú bývalí zamestnanci obchodov)

–          Zodpovedajúce platové ohodnotenie

–          Možnosť zúčastniť sa zaujímavých projektov v Českej republike aj v zahraničí

–          Príspevok na stravovanie a kurzy angličtiny

–          Zmluvu na dobu neurčitú a veľa rôznych školení

–          Bonusy z tržieb

A koho hľadáme? Nepotrebujeme mnohoročnú prax na rovnakých pozíciach, ani plynulú angličtinu (stačí nám komunikatívna úroveň) a ani VŠ vzdelanie. Hľadáme niekoho, kto má rád módu a styling, je kreatívny, rád sa učí novým veciam, baví ho stretávať sa s ľuďmi (či už pri predaji zákazníkovi alebo pri spolupráci s celým tímom ). Naši Dekoratéri sú najčastejšie mladí ľudia po škole. Veríme totiž, že naším Dekoratérom môže byť ktokoľvek, kto má nadšenie, náboj, chuť a nebojí sa nových vecí.

Zaujali sme Vás? To máme radosť! Pošlite nám svoj životopis HR Managerce Radce: radka.krejci@lindex.com

Tešíme se na Vás!

Pracovná pozícia : brigádnik

Druh pracovného pomeru : DoBPŠ

Termín nástupu : ihneď

Informácie o pracovnej pozícii :

Do nášho tímu hľadáme šikovného a zodpovedného človeka so záujmom o módu a zákazníkov.
Náplňou práce bude :

Práca s tovarom, obsluha zákazníka, dokladanie tovaru na predajni, starostlivosť o predajňu.

Požiadavky na zamestnanca :
Študent na strednej alebo vysokej škole (minimálne II.ročník na strednej škole).

Osobné predpoklady a zručnosti :

flexibilita, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, skúsenosť s prácou v obchode výhodou

Kontakt :
životopisy s reprezentatívnou fotografiou zasielať na mail : sk_ct_6512134@shops.lppsa.com
prípadne priniesť osobne priamo na našu predajňu.

Prijeme brigádnika/čku na predaj zábavnej pyrotechniky na mesiac december.

Tel. 0903507793