Nové opatrenia od 13. 9. 2021

13. September 2021

Vážení zákazníci,

v súvislosti so novým Covidovým automatom, ktorý schválila Vláda SR 12. augusta 2021 a na neho nadväzujúcej vyhlášky ÚVZ SR si Vás dovoľujeme informovať, že vstup do objektu a spoločných priestorov OC Forum Poprad je otvorený pre všetkých zákazníkov pri dodržaní platných opatrení podľa vyhlášky ÚVZ SR z 12.8.2021.

Vstup do jednotlivých prevádzok je podľa pravidiel nového COVID automatu riadený a monitorovaný prevádzkovateľmi jednotlivých prevádzok.

Viac informácii o nových opatreniach môžete nájsť na webovom sídle Úradu verejného zdravotníctva alebo na tomto linku: https://www.uvzsr.sk/docs/uvod/COVID_automat_Signalizacny_system_2v4.pdf

Zaroveň si vás dovoľujeme informovať, že od pondelka 13. septembra je v súvislosti s predchodom okresu Poprad do fázy I. stupňa ohrozenia (červená farba) opätovná povinnosť nosiť vo všetkých interiéroch respirátory. Z rovnakého dôvodu je od toho istého dátumu uzatvorený detský kútik Time Out. Konzumácia jedál a nápojov v priestoroch food courtu je v režime OTP (kompletne zaočkovní, testovaní, prekonali COVID). V gastroprevádzkach s vlastním sedením vás obslúžia taktiež v režime OTP, pripadne vám stravu vydaju v zabalenom stave v režime základ.

Ďakujeme za pochopenie a za to, že ste naďalej zodpovední a chránite seba aj ostatných.

Prajeme vám príjemné nákupy.