Kolekcia Timeout jeseň/zima 2021

Leee

Kolekcia Timeout predstavuje na jeseň a zimu 2021 celú škálu atraktivních i klasických farieb. Od svetlých béžových tónov po hnedé, šedé a čierne. Dámská kolekcia je oživená výraznou rúžovou, ktorá se objavuje nie len na menších kúskoch, ale aj odvážne na zimních kabátoch. V pánskej farebnej škále sa okrem tmavo modrej a čiernej, objavujú aj žlté a zelené tóny.

Obľúbené tričká majú opät originálnu potlač. V dámskej kolekcii sú veľmi jemné a ženské motivy podporené metalickými efektami a ozdobnými kamienkami. Pánske tričká čerpajú aj v zime z témy slnečnej Kalifornie.

Mezi mikinami nájdeme tak tradiční Timeout mikiny s kapucou a originálnímy detailamy, jako aj nové trendové kúsky.

V dámskej kolekcii sú opäť  zastúpené pletené šaty, vhodné aj pod ľahšie krátké bundy a cez nohavice alebo legíny. Budete se cítit výborne aj kde sa vonku ochladí.

Pánské aj dámské zimné bundy vsadily na originálne detaily a nadčasové pohodlie. Od krátkých prešívaných bundiček až po dlhé hrejivé kabáty. V kolekcii nájdeme aj obojstranné bundy, které potešia svojích majiteľov dvoma rôznými atraktivními vzhľadmi. 

Po zložitom období pandemie a home officov, môžete opät vyraziť von do práce aj za priateľmi v originálnej voľnočasovej značke Timeout. 

TAKE YOUR TIMEOUT!