Vyhraj s nami na Instagrame

25. januára 2021

Nová súťaž na Instagrame Forum Poprad, zdieľajte svoje zážitky a vyhrajte nákupné poukážky. Posledné mesiace sú veľmi náročné aj vďaka tomu, že sme museli obmedziť naše sociálne kontakty. Všetkým nám chýbajú objatia, nákupné popoludnia s priateľkami, pravidelné stretnutia na káve, spoločné výlety do prírody, ale aj športové zápolenia v kolektíve s následným posedením pri dobre vychladenom pive.

Vo Forume sme si pre vás na najbližšie mesiace pripravili súťaž na Instagrame. Jej cieľom je oživenie príjemných spomienok z „doby pred koronou“ ale aj snaha prepojiť naše životy počas pandémie aspoň takto vo virtuálnom priestore. Zdieľajte na Instagrame svoje fotografie s hashtagom #forumpoprad a my každý týždeň odmeníme troch z Vás, ktorých vyžrebujeme zo všetkých fotografií označených týmto hashtagom. Kreativite sa medze nekladú, takže budeme radi ak sa s nami podelíte o svoje fotografie z bežného života, o tipy na trávenie voľného času, či rôzne inšpirácie na výlety do prírody v okolí Popradu a Tatier. Pochváľte sa s fotografiami dokumentujúcimi vaše športové výkony. Je jedno, či cvičíte doma pred zrkadlom s fľašami s vodou, alebo si užívate horský vzduch pri skialpinizme, hlavné je, že sa hýbete, tak skúste inšpirovať aj ostatných. Niekoho možno potešia vaše recepty na dobrý obed či chutný koláč.

Keďže nám pandémia nedovolí otvoriť pre vás kadernícke a kozmetické služby, veľmi nás potešia vaše fotografie s inšpiráciou z tejto oblasti ak ste si vymysleli nový účes alebo sa vám podarilo pekne nalíčiť. Súťaž začína 1.2.2021. Tešíme sa na vaše príspevky s hashtagom #forumpoprad na Instagrame a dúfame, že čoskoro aj osobne vo Forume.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete tu.