Február v znamení vesmírnej lásky vo Forume 4.-14.2.
29. januára 2019
Pochovávanie basy vo Forume 3.3.
25. februára 2019
Show all

Interaktívna a edukatívna výstava Moje Telo vo Forume 28.2. – 12.3.

POZOR! Pre veľký úspech sme výstavu Moje Telo predĺžili až do 12. marca! Šup sa registrovať.

Viete ako vyzerá zdravý pankreás, koľko kostí má zdravý dospelý človek a ktorá časť nášho tela má najdlhší názov? Ľudské telo je plné dych vyrážajúcich faktov. Ak ste doteraz nevedeli, že najsilnejší sval v našom tele je jazyk, že zuby sú jediná časť tela, ktorá sa nedokáže vyliečiť sama a že náš mozog vyprodukuje za 1 deň viac elektrických impulzov ako všetky mobily sveta, tak naša výstava je určená práve Vám a Vašim deťom.

O 28. februára do 12. marca bude vo Forume Poprad jedinečná výstava, ktorá sa teší obrovskej popularite medzi deťmi ale aj dospelými všade, kde zavíta.

Výstava Moje telo je zameraná edukatívne a interaktívne, vďaka čomu je nezabudnuteľným zážitkom najmä pre deti vo veku od 4 do 11 rokov. Výstava prebieha formou komentovaných exkurzií, ktoré trvajú približne 40 minút.

Vstup je samozrejme pre všetkých našich návštevníkov ZADARMO.

Na komentovanú prehliadku je potrebné sa vopred registrovať TU.

Na záver sa deti môžu tešiť aj na pamiatkovú fotografiu z tématického fotokútika.

Tešíme sa na vás každý pracovný deň v čase medzi 10:00 a 18:00. 🙂 

* Vstupom do nákupného centra Forum Poprad prosím zoberte na vedomie, že z podujatia Výstava Moje Telo budú spoločnosťou Forum Poprad, a.s. so sídlom Ventúrska 12, 811 01 Bratislava vytvorené obrazové záznamy, ktoré môžu byť využité k prezentácií podujatia.