KVL by Kenvelo - Forum Poprad
Valentínska tombola – výhercovia
15. februára 2018
Lee Cooper
26. februára 2018
Show all

KVL by Kenvelo

KVL od spoločnosti KENVELO: STAROVEKÝ NÁMORNÍK – jar-leto 2018

 Plachty, akvamarín, hlboké more, stopy v piesku, vôňa morského vánku a zvuk vĺn. Nejde o živú reportáž z dovolenky, len sme sa zasnili s očami otvorenými nad kolekciou KVL od spoločnosti KENVELO pre jar a leto 2018.

Upokojte svoju nedočkavosť a dychtenie po dovolenke s kúskami z novej kolekcie inšpirovanej morskými prvkami a nechajte sa objať vánkom.

DÁMSKA KOLEKCIA

 

Prvá časť kolekcie, ktorá je už v obchodoch, prináša so svojimi špecifickými kúskami prechod zo zimy do jari: ľahké saká, kardigány, tenké svetre, vesty a dnes už klasické džínsy.

Sezónne trendy sa ďalej držia námornej inšpirácie, pričom paleta farieb je dôležitým prvkom na vykreslenie letnej krajiny.

Kolekcia KVL od spoločnosti KENVELO je tvorená pohodlnými štýlmi, vďaka ktorým sa žena môže cítiť elegantne i pohodlne s príznačnými vibráciami dovolenky.

Obraz starovekého námorníka tvoria modro pruhované blúzky, aplikované záplaty, niekoľko odtieňov denimu, pruhované vesty v odvážnych, kontrastných farbách.

Košele sú kľúčovým kusom, ktoré boli získané na dovolenke na pobreží starobylého mesta. Prichádzajú v mnohých tvaroch a textúrach: vypasované s rukávmi vyhrnutými v ženskom štýle, so štvorcami alebo kárované, prípadne naopak v denime s kvetinovou výšivkou.

A pretože na mori je vietor stálym a spontánnym spoločníkom, sú veľmi dôležité doplnkové kúsky: ľahké saká a pruhované vesty, to všetko v mnohých farbách, od neutrálnych odtieňov až po najintenzívnejšiu oranžovú.

Všetko spája denimová línia, niekoľko modrých tónov pripomínajúcich more vo všetkých jeho brehoch. Kolekcia KVL od spoločnosti KENVELO je určená pre všetky siluety, objíme ženské telo a prispieva k jeho tvarovaniu.

 

PÁNSKA KOLEKCIA

Mimoriadne mužská téma, staroveký námorník ťaží z mora a jeho brehov prostredníctvom zmesi špecifických textúr a farieb.

S príchodom jari prináša kolekcia KVL od spoločnosti KENVELO mnoho dokonalých kúskov pre aktívny život, kedy funkčnosť žije v dokonalej symbióze s ležérnymi výraznými prvkami v elegantnom mužskom štýle.

Ležérne by bolo kľúčovým slovom, ktoré v sebe spája denimovú líniu, pohodlné blúzy novej kolekcie, ležérne mäkké nohavice z ľahkých tkanín a jednofarebné košele s hladkou štruktúrou.

Čo vás v tejto sezóne príjemne prekvapí, je kvalita materiálov, ktorá sa stáva hlavným zameraním značky.