Nová kožená kolekcia

1080x1080_PR_SK_LEATHER[43241]

S novou koženou kolekciou z CCC budete „in“ vo dne i v noci!

Chladné pochmúrne dni už dorazili do našich končín, no vy aj naďalej môžete kráčať v teple a s ľahkosťou. Nová kolekcia ponúka v predajniach CCC kožené modely za ceny, z ktorých nebudete mať jesenný spleen.

Univerzálne kúsky, ktoré ľahko skombinujete

Pre každú ženu je výsostnou potrebou mať v šatníku basic kúsky, ktoré sa ľahko kombinujú takmer so všetkým. Máme pravdu? Na topánkach a kabelkách z kolekcie Day to Night nenájdete žiadne aplikácie. Trendové tašky a obuv bez výrazného zdobenia dávajú do popredia ich výnimočný dizajn, ktorý stojí na kvalitnej koži či neutrálnej a dobre kombinovateľnej farebnosti. Z novej kolekcie značky Gino Rossi si môžete vybrať funkčné, no dizajnové kúsky vhodné do práce, ale aj na nečakané večerné eventy s priateľmi.

Očarte svojim outfitom s koženými doplnkami

Chystáte sa na firemný večierok a nechcete byť sivou myškou? K vysokým čižmám v odtieni čokoládovo-hnedej či sýto čiernej zvoľte saténové šaty alebo minisukňu, ku ktorej dolaďte rolák a vlnený alebo kožený kabát a budete hviezdou večera. Vy sa zatiaľ môžete spoľahnúť na to, že svoje nohy budete mať v pohodlí a zároveň budete vyzerať štýlovo kedykoľvek počas dňa či noci.

Produkty z novej kolekcie boli vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Značka Gino Rossi, Badura a Lasocki sú zárukou štýlu, odolnosti a funkčnosti.

Nakupujte vo všetkých predajniach CCC na Slovensku, v aplikácií a na www.ccc.eu/sk.

Za túto ponuku zodpovedá: