MJP UNDERWEAR FOR YOU
14. February 2017
MP3 progamingshop.sk
14. February 2017
Mohito

Mohito

Značka MOHITO je navrhnutá pre ženy, ktoré milujú módu a oceňujú originálnu, mestskú eleganciu. Návrhári značky MOHITO vytvárajú svoje kolekcie pre sebavedomé ženy, ktoré sa obliekajú štýlovo a žensky, so štipkou nonšalantnosti. Oblečenie je plné farieb, výrazných vzorov a romantických prvkov. Modely zdôrazňujú ženskosť a sú inšpirované svetovými módnymi trendmi. Oblečenie značky MOHITO je ideálne do práce, ale aj na slávnostné či bežné príležitosti. Širokú ponuku štýlového oblečenia a doplnkov pre ženy nájdete v našej predajni. Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.mohito.com alebo na Facebooku @mohito.slovensko.

Tovar zakúpený v predajniach je možné vymeniť do 30 dní od dátumu nákupu. Tovar je možné iba vymeniť, nie je možné vrátiť hotovosť. Vymeníme iba nenosený a nepoškodený tovar s pôvodnými etiketami. Podmienkou výmeny je predloženie originálu pokladničného bloku. Spodnú bielizeň a plavky z hygienických dôvodov nevymieňame. Neprijímame výmenu alebo vrátenie tovaru zakúpeného v iných krajinách.

Nenašli ste na našej predajni to, čo hľadáte? Pozrite si náš e-shop www.mohito.com/sk/sk/.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

V prípade dotazov, námetov a pripomienok nás môžete kontaktovať:

LPP Slovakia, s.r.o., J. Kráľa 9, Banská Bystrica 974 01
E-mail: slovakia@lppsa.com

Tu nás nájdete.

Dizajnéri z MOHITO sa postarali o to, aby toto leto bolo plné módnych trendov a netradičných noviniek. Hlavným trendom sezóny sú bezpochyby ľahké šaty, geometrické vzory, vyšívané a háčkované prvky, ako aj výrazné a svieže farby. A doplnky? Výrazné geometrické náušnice, viacvrstvové náhrdelníky či prútené tašky a maxi klobúky budú najväčším hitom tejto sezóny. Nová kolekcia je už dostupná v našej predajni, tešíme sa na vašu návštevu.

Otváracie hodiny


PO – NE | 9:00 – 21:00

KONTAKT


0918 757 576
sk_mh_6212164@shops.lppsa.com

www.mohito.com