Made in Slovakia vo Forume
25. júla 2017
Späť do školy ako tajný SUPER AGENT
23. augusta 2017
Show all

Pripravte sa na školu vo Forume

Začiatok školského roka si zaslúži inventúru detského šatníka. Aj to, z čoho deti počas uplynulých 2 mesiacov nevyrástli, väčšinou nesie stopu prázdninového dobrodružstva a nespĺňa štandardy pre návrat do školy. Nadišiel teda čas zobrať deti na veľký nákup. Okrem štandardných školských pomôcok nezabudnite ani na veci na hodiny telesnej alebo výtvarnej výchovy, poobedné krúžky, obuv a oblečenie alebo nový mobil, tablet či notebook.

Aj tento rok sme pre Vás pripravili jednoduchý nákupný zoznam, ktorého ak sa budete držať, na nič nezabudnete. Aby toto obdobie neohrozilo váš rodinný rozpočet, vytipovali sme pre vás v spolupráci s našimi nájomcami do špeciálnej ponuky produkty, ktoré sú atraktívne z pohľadu ceny a kvality. Táto ponuka je časovo obmedzená na termín od 19. augusta do 14. septembra, alebo do vypredania zásob.

U nás pod jednou strechou s úsmevom na tvári nakúpite všetko potrebné,  vy si nákup spríjemnite vynikajúcou kávou alebo zákuskom v jednej z našich kaviarni a deti si do konca augusta v herni Brick by brick pod dohľadom certifikovaných inštruktorov postavia z LEGA zaujímavé projekty.

Tešíme sa na vás vo Forume