Tipy na darčeky pre vášho ocina 😊

25. mája 2023

V máji sme oslavovali Deň matiek, a v júni oslávime aj Deň detí. Ale oslavy nemôžu byť predsa kompletné bez toho, aby sme oslávili aj Deň otcov! Deň otcov je tento rok 18. júna, čo znamená, že máte pár dní na to, aby ste našli perfektný darček pre svoja otca, otca vašich detí, starého otca alebo akúkoľvek otcovskú postavu vo vašom živote! My sme si pri tejto príležitosti pre vás pripravili tipy na tie najlepšie darčeky, ktoré určite potešia každého tatina😊Keďže možností je neúrekom, odporúčame vám, aby ste nad tým začali premýšľať už teraz a nenechávali to na poslednú chvíľu😊

Technologické hračky ich nikdy neprestanú baviť

Hovorí sa, že muž nikdy neprestane byť dieťaťom, nevieme či je to pravda, každopádne technologické hračky ich nikdy neprestávajú baviť. Najnovší model mobilného telefónu, bluetooth reproduktor alebo slúchadlá, dron alebo najnovší model hernej konzoly? V našom centre nájdete toto všetko, ale aj omnoho viac v  predajniach Planeo Elektro, PGS, iStores, Dates Mobile,  Smartshop, ako aj v predajniach mobilných operátorov  Telekom, O2 a Orange.

Športovať sa oplatí začať v každom veku

Čo si budeme hovoriť.. nie každý ocino má pri všetkých svojich pracovných povinnostiach čas alebo chuť na šport.. ale ako hovorí klasik, nikdy nie je neskoro začať a vy mu môžete v tom pomôcť. Kúpte mu permanentku do fitka Golem club, alebo raketu na squash, a ak je trošku adrenalínový typ, tak nič nepokazíte ani kolobežkou alebo kolieskovými korčuľami. A inak aj nedeľná prechádzka po meste sa počíta (trošku rezkejším krokom) a k tomu sa mu určite bude hodiť pohodlné Polo tričko alebo mikina. Športové oblečenie, výživové doplnky pre športovanie, ale aj  potreby pre všetky druhy športov nájdete v predajniach BIOtech USA, Intersport Galfy, 4F a A3 Sport.

Láska ide cez žalúdok

Aj keď ocinovia nie sú väčšinou tí, ktorí zabezpečujú každodenné varenie v domácnosti, grilovať alebo variť guláš na záhrade je ich kuchársky raj. Michelinovú hviezdu si pripínajú na tričko sami a pochváliť ich gurmánsky výtvor je povinnosť! Ale teraz bez srandy.. je to tak, že napriek tomu, že varia len občasne, o to viac s láskou a vášňou. Takže set na grilovanie, mix rôznych korení a omáčok, piknikovú súpravu alebo sada ostrých nožov ich určite poteší. Kúpite v predajniach Pepco, Tescoma, Banquet, DM drogeria, Tchibo a Tesco.

Nie je nad dobrú vôňu

Kúpiť parfum, ktorý by sa páčil aj druhému asi nie je úplne najľahší oriešok, ale predpoklad je, že obľúbenú vôňu svojho tatina poznáte. Parfumy, vody po holení, ale aj ďalšiu telovú kozmetiku pre mužov kúpite v predajniach dm drogeria, Yves Rocher, Cyprianus, Fann parfuméria a Ziaja.

Šaty robia človeka

Na rozdiel od dám, páni neradi nakupujú oblečenie.. alebo lepšie povedané kupujú ho veľmi efektívne. Presne vedia čo chcú a nákupy im zvyčajne trvajú 5 x kratšie ako dámam 😊 Ak sa rozhodnete spestriť im šatník, tak odporúčame módne drobnosti, ktoré nepotrebujú skúšanie. Šiltovka, kravata, motýlik, kožený opasok alebo kožená peňaženka, traky, veselé ponožky, alebo manžetové gombíky sú ideálny darček na tento špeciálny deň. Veľký výber módnych doplnkov nájdete vo všetkých predajniach s oblečením a doplnkami ako napríklad Deimos, Michel Fashion, Ozeta, Adam a Bepon.