CESTA SPÄŤ DO ŠKOLY ZAČÍNA VO FORUME

14. augusta 2020

Nechceme vás strašiť, ale prázdniny sa už pomerne dávno preklopili do druhého polčasu a nový školský rok klope na dvere. Je teda na čase spraviť deťom hĺbkovú kontrolu v šatníku a zistiť, či majú nohavice, ktoré ste im kúpili na jar stále spoločensky akceptovateľnú dĺžku, prípadne či deťom po lete v sandálkach nevyrástla noha viac ako ste predpokladali. Netreba zabúdať ani na pikošky ako uhlomer, kružidlo alebo napríklad desiatový box.
Našou snahou v každoročnej akcii back to school je ponúknuť vám všetko pod jednou strechou, vždy s úsmevom na tvári a samozrejme s neodmysliteľnými darčekmi za nákup.
Či už teda potrebujete kompletne vybaviť budúceho prváčika alebo len dokúpiť pár zošitov a cvičky na telesnú výchovu, veríme, že u nás nájdete tie správne produkty.
Každý, kto u nás nakúpi v čase od 24. augusta do 6. septembra, nad 10€, 20€ a 50€ získa za svoj nákup pekný darček. Podľa nakúpenej hodnoty si budete môcť vybrať z ceruziek, zvýrazňovačov, zápisníkov alebo vreciek na prezuvky. Pripravené máme pre Vás aj power banky, aby žiadne dieťa neostalo bez spojenia s rodičmi kvôli tomu, že sa mu vybil mobil. Táto akcia platí do vyčerpania zásob. Darčeky si môžete vyzdvihnúť priamo u nás na infopulte. ( fotky produktov sú ilustračné)

prvý školský deň, teda 2. septembra, bude v centre akcia Krúžkobranie, v rámci ktorej sa budú prezentovať rôzne krúžky, ktoré budú počas roka prebiehať v Poprade.  Ak si vaše dieťa ešte zatiaľ nevie vybrať vhodný šport, priveďte ho k nám, aby si mohlo pozrieť  ako ktoré krúžky fungujú a zoznámiť sa s budúcim trénerom alebo umeleckou vedúcou divadelného krúžku. Určite si užijete kopec zábavy.

Pravidlá súťaže nájdete na tomto linku.

Tešíme sa na vás vo Forume