Lara Bags
13. augusta 2020
ADAM
20. augusta 2020
Show all

CESTA SPÄŤ DO ŠKOLY ZAČÍNA VO FORUME

Nechceme vás strašiť, ale prázdniny sa už pomerne dávno preklopili do druhého polčasu a nový školský rok klope na dvere. Je teda na čase spraviť deťom hĺbkovú kontrolu v šatníku a zistiť, či majú nohavice, ktoré ste im kúpili na jar stále spoločensky akceptovateľnú dĺžku, prípadne či deťom po lete v sandálkach nevyrástla noha viac ako ste predpokladali. Netreba zabúdať ani na pikošky ako uhlomer, kružidlo alebo napríklad desiatový box.
Našou snahou v každoročnej akcii back to school je ponúknuť vám všetko pod jednou strechou, vždy s úsmevom na tvári a samozrejme s neodmysliteľnými darčekmi za nákup.
Či už teda potrebujete kompletne vybaviť budúceho prváčika alebo len dokúpiť pár zošitov a cvičky na telesnú výchovu, veríme, že u nás nájdete tie správne produkty.
Každý, kto u nás nakúpi v čase od 24. augusta do 6. septembra, nad 10€, 20€ a 50€ získa za svoj nákup pekný darček. Podľa nakúpenej hodnoty si budete môcť vybrať z ceruziek, zvýrazňovačov, zápisníkov alebo vreciek na prezuvky. Pripravené máme pre Vás aj power banky, aby žiadne dieťa neostalo bez spojenia s rodičmi kvôli tomu, že sa mu vybil mobil. Táto akcia platí do vyčerpania zásob. Darčeky si môžete vyzdvihnúť priamo u nás na infopulte. ( fotky produktov sú ilustračné)

prvý školský deň, teda 2. septembra, bude v centre akcia Krúžkobranie, v rámci ktorej sa budú prezentovať rôzne krúžky, ktoré budú počas roka prebiehať v Poprade.  Ak si vaše dieťa ešte zatiaľ nevie vybrať vhodný šport, priveďte ho k nám, aby si mohlo pozrieť  ako ktoré krúžky fungujú a zoznámiť sa s budúcim trénerom alebo umeleckou vedúcou divadelného krúžku. Určite si užijete kopec zábavy.

Pravidlá súťaže nájdete na tomto linku.

Tešíme sa na vás vo Forume