O nás

Nákupné centrum Forum Poprad

forum poprad sutaz
forum poprad
Dátum otvorenia: 22. Októbra 2015
Rozloha centra: 22 000 m2
Počet parkovacích miest: 450

Forum Poprad sa nachádza v centre mesta. Rozprestiera sa na troch poschodiach s výhľadom na miestnu scenériu. Nákupné centrum, ktoré ponúka viac ako sto obchodov je miestom nákupov priamo v centre mesta. Nájdete tu atraktívne značky ako Mohito, Lindex, ECCO, PUPA, ale i veľké svetové reťazce H&M, Reserved, New Yorker, C&A. Zo služieb ponúka fitnescentrum GOLEM CLUB, autoumyvárku Carwash a Detský kútik TIME OUT. Nákupné centrum Forum Poprad sa teší vysokej návštevnosti zákazníkov z celého regiónu.

Forum Poprad získal začiatkom roka 2016 ocenenie CEE Retail Awards – Stavba roka 2015 strednej a východnej Európy v kategórii stredne veľkých obchodných centier.

PARKOVANIE V CENTRE

V centre je k dispozícii 450 parkovacích miest na troch poschodiach.

Cenník parkovného od 1. 11. 2022:

  • Počas víkendov a sviatkov je parkovanie bezplatné po dobu 5 hodín denne. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1,20€.
  • Počas pracovných dní je parkovanie bezplatné po dobu 2 hodiny denne. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1,20€.
  • Počas doby návštevy fitness clubu Golem je bezplatné parkovanie navýšené o ďašiu pol hodinu, ktorú poskytuje Golem Club. Viac informácii o tejto službe sa dozviete na recepcii fitness clubu.
  • Strata parkovacieho lístka je spoplatnená sumou 20€.

INFOPULT

Na prízemí, pri hlavnom vstupe sú návštevníkom centra k dispozícii Informácie (straty, nálezy, informácie o podujatiach, informácie o prevádzkach v centre a pod…)

Pracovná doba: od 9.00 do 20.00 hod.

TEL.: + 421  948  007  051