Úplety ach tie úplety 😊

20. January 2022

Zima je v plnom prúde  napriek tomu jesenná móda úpletov je stále „in“  a nikam neodchádza. Úpletové šaty, topy, pulóvre, roláky, sukne a dokonca aj nohavice … športové aj elegantné … tento trend je tu a a nie je nič príjemnejšie ako obliecť sa do niečoho čo je pohodlné a zároveň šík! Najznámejšie módne značky na svojich módnych prehliadkach predstavili tento trend ešte v roku 2020 a nám sa tak zapáčil (a bodaj by nie), že sa ho nevieme nabažiť a preto tu s nami ostane aj tento rok! A pozor toto sa netyká len nás žien, aj muži si prídu na svoje 😊

Úplet je ideálny materiál, nemusíte ho väčšinou žehliť, sedí na každom type postavy a dá sa kombinovať s rôznymi materiálmi.

Oblečte sa do úpletového setu a doplňte čižmami a kabelou tón v tóne a určite si tento štýl zamilujete.

Reserved

Úpletové nohavice, crop-top a na to cardigan… všetko tón v tóne .. v tomto outfite sa budete cítiť pohodlne a zároveň trendy.

Reserved

Krátky pletený svetrík zastrčte do mini koženkovej sukne a k tomu si dajte masívne čižmy, ktoré sú „must have“ tejto sezóny a budete šík a neprehliadnuteľná!

New Yorker

Škandinávsky vzor je evergreen, ktorý nikdy nevyjde z módy, či už pre pánov, alebo pre dámy.

Ani mladé slečny neprídu skrátka. Vrkočový vzor je tiež populárny odkedy sa úplety nosia a v krásnej jemnej pudrovo rúžovej farbe je to ideálny kúsok aj pre malé parádnice. A samozrejme nesmú chýbať trendy “baganče” 🙂

Lyndex

S toľkými rôznymi druhmi úpletov, ktoré sú k dispozícii, si určite vyberiete ten správny pre vás alebo pre členov vašej rodiny. V ponuke je veľa možností, čo znamená, že si môžete pozrieť najnovšie pánske, dámske a dokonca aj detské oblečenie. Ak sa teda pýtate, aký typ módneho trendu by ste mali nasledovať, pletené veci môžu byť práve to pravé orechové… lepšie povedané „úpletové“.