Magický Valentín vo Forume – hrajte o romantický pobyt v 4* hoteli Grandhotel Starý Smokovec!

27. January 2022

Láska neláska, kto by nebol šťastný, ak by na Valentína nedostal aspoň nejaký malý darček? A preto, ak aj nie ste práve „zamilovaní“ určite máte vo svojom živote niekoho koho ľúbite a budete chcieť urobiť mu radosť. A ak aj nie, tak si urobte radosť sami pre seba 😊 Sebaláska je taktiež veľmi dôležitá  (pokiaľ neprerastie zdravú hranicu). U nás vo Forume určite nájdete ten správny darček pre vášho „Valentína“. Či už to bude len nejaké sladkosť, plyšová hráčka, alebo zlatý šperk, a všetko medzi tým, nájdete to v niektorej z našich predajni. Mnoho z nich má špeciálne valentínske akcie, ktoré si môžete pozrieť tu.

Navyše, ak sa zastavíte v období od 2. do 14. februára v čase od 15. do 18. hod. v našej Valentínskej zóne na 1. podlaží, nájdete skryté srdiečka a vypíšete žreb, tak sa zapojíte do súťaže o magický,  romantický pobyt pre 2 osoby v 4* hoteli Grandhotel Starý Smokovec*. Na romanticky vyzdobenej izbe vás bude čakať prosecco, špeciálny čokoládový dezert a čokoláda, a súčasťou pobytu sú aj obojsmerne lístky lanovkou na Hrebienok!  A aby toho nebolo málo, bude tam hosteska, ktorá vás odfotí pri našej krásnej kvetinovej stene a fotku vám na počkanie vytlačí a môžete si ju zobrať na pamiatku.  No nie je to skvelé? Takže magický Valentín na vás už čaká a my sa tešíme na vašu návštevu.

Všetky súťažne podmienky Valentínskej súťaže nájdete tu.

S láskou váš tím z Forumu ♥♥♥

* Podmienky pobytového poukazu:

Pobyt je určený pre 2 osoby na 2 noci v izbe Deluxe

Nevzťahuje sa na termíny: Silvester a Veľkonočný štvrtok až Veľkonočný pondelok vrátane.

 Rezervácia je možná najskôr 7 dní pred nástupom na pobyt v termínoch sezóny a 14 dní pred nástupom na pobyt v termínoch mimosezóny.
Podlieha dostupnosti kapacít a písomnému potvrdeniu rezervácie.

Vo vysoko vyťažených termínoch si spoločnosť Tatry Mountain Resorts vyhradzuje právo nepotvrdiť rezerváciu hradenú poukazom aj napriek dostupnosti kapacít inými verejnými predajnými kanálmi. Neobsahuje miestny poplatok, ktorý sa uhrádza pri nástupe na pobyt.

Originál poukazu je potrebné odovzdať pri nástupe na pobyt. Pri rezervácii je nutné kontaktovať rezervačné oddelenie, nahlásiť vopred platbu poukazom a uviesť jeho číslo. Rezervácie: +421 44 290 13 58 / hotelstmr@tmr.sk

Ostatné náležitosti sa riadia Osobitnými obchodnými podmienkami pre darčekové poukazy a Všeobecnými obchodnými podmienkami zverejnenými na www.tmrhotels.com. Na tejto stránke sú zároveň uvedené termíny sezóny a mimosezóny.