FORUM OSLAVUJE 5. NARODENINY 22. - 25. október

6. októbra 2020

V októbri 2015 otvorilo brány svojim zákazníkom nákupné centrum Forum Poprad.

Za tých 5 rokov sme si našli cestu k vašim srdciam a sme radi, že Forum nie je len miesto, kde radi čerpáte inšpiráciu ale aj nakupujete, obedujete, sedíte na káve s ľuďmi, ktorých máte radi, cvičíte a hráte sa. Najviac nás teší, že sme sa ako súčasť námestia stali vašim obľúbeným miestom trávenia voľného času. Za to všetko vám veľmi pekne ďakujeme a budeme sa aj naďalej snažiť robiť všetko preto, aby sa naše služby kontinuálne zlepšovali, a aby ste sa u nás cítili stále lepšie a lepšie.

Za normálnych okolností by sme pripravili oslavu s tortou a bohatým kultúrnym programom. Žiaľ pandémia COVID 19 negatívne ovplyvnila naše plány a keďže je pre nás najdôležitejšie vaše zdravie, bude tento rok oslava narodenín viac nákupná ako kultúrna.

Opäť sme pre vás pripravili obľúbenú zľavovú knižku. Nájdete v nej zľavy od 65 obchodov, pričom tie najatraktívnejšie sú až do výšky 65%.

Knižky so zľavovými kupónmi nájdete od 19. októbra na infopulte,  Aby sme sa vyhli vyššej koncentrácii ľudí počas víkendu, špeciálne zľavy budete môcť využiť už od štvrtka  22. októbra.

Za nákupy nad 20€ a 40€ sme pre vás pripravili užitočné darčeky a samozrejme nemôže chýbať ani tombola s mnohými prekvapeniami.

 

Žiaľ, musíme Vám oznámiť, že v kupónovej knižke sú aj predajne, ktoré mali v záujme sa zapojiť ale z dôvodu aktuálnych opatrení im to nebolo umožnené. Preto by sme Vám chceli oznámiť, že medzi prevádzky v ktorých nebudete môcť zľavu využiť sú:

  • Cafe Trieste
  • Garden Cafe Kvety Victor
  • Reštaurácia Rock´n´Roll

Za vzniknutú situáciu sa Vám ospravedlňujeme.

Zľavy v ostatných predajniach môžete naplno využiť a svoje 4 dni nákupov si užiť naplno.

 

Pravidlá súťaže a tomboly.

 

Ešte raz ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa na vašu návštevu 🙂