Jesenné Premeny – Alena
4. decembra 2018
Štedré a Kreatívne 23.12. 2018
14. decembra 2018
Show all

Jesenné Premeny – Veronika

V poslednej premene prvej série projektu Jesenné premeny sme sa venovali Veronike. Jej štýl je skôr elegantný, ale keďže sa vo voľnom čase rada
venuje turistike má rada aj športové prvky. Tomu zodpovedajú aj jej obľúbené značky – elegantné H&M a športové Nike. Jej obľúbenou farbou je červená. Ako sama uviedla v prihláške, do našich premien sa prihlásila, lebo by rada skúsila nejakú zmenu, možno aj radikálnejšiu úpravu účesu nakrátko.

S úpravou jej pomohla módna blogerka Ivana Petrušová #SweetLadyLollipop.

Premena s Veronikou bola veľmi príjemná. Veronika sa totiž do premeny vrhla s veľkým nadšením a bez strachu, že by z premeny odchádzala nespokojná! Som veľmi rada, že nám dôverovala, pretože z jej premeny sme mali radosť všetci v tíme a videla som, že bola nadmieru spokojná aj ona sama. Začali sme radikálnou zmenu strihu – vlasy sme v kaderníctve výrazne skrátili, jemne zmenili strih ofiny a presvetlili tón v tóne, čím dostala mladistvejší šmrnc a tón pleti sa vďaka novej farbe pekne rozžiaril. Make-up sme zvolili výraznejší, najmä, čo sa farby pier týka. Veronika síce výrazné rúže často nenosí, no po premene dúfam začne, pretože jej veľmi pristanú! Prvý outfit vznikol kombináciou kúskov z predajní Mohito a Reserved. Má elegantný nádych a skladá sa z nadčasovej plisovanej midi sukne, kvietkovanej blúzky a čiernej koženej bundy s kožušinou. K sukni sme zvolili členkové čižmy, ktoré s outfitom pekne korešpondujú a vďaka tomu, že je Veronika vysoká, do outfitu aj „opticky“ zapadajú. Ako doplnok sme zvolili crossbody kabelku vo vínovej farbe, ktorú môže Veronika nosiť aj ako ľadvinku. Druhý outfit sme vyskladali v jesenných farbách, kombináciou kúskov v modrej a vínovej, pričom sme ich rozžiarili výrazným žltým rolákovým svetrom. Táto farba Veronike nesmierne svedčí! Outfit je skôr ležérny – voľnočasový a skladá sa z vecí z predajne Reserved a Robel.

Fotograf: Richard Gerenyi