Halloween Fans Meeting 3.11.
21. októbra 2018
Malý Archeológ 6.11. – 9.11.
29. októbra 2018
Show all

Jesenné premeny

Forum Poprad uvádza Jesenné premeny – projekt pre ľudí, ktorí sa neboja hľadať svoj vlastný štýl!

Podľa Wikipédie je MÓDA aktuálny trend (neustále meniaci sa), uprednostňovaný skôr z ľahkomyseľných ako z praktických, logických alebo intelektuálnych dôvodov. Podľa návrhárky Rachel Zoe je štýl spôsob ako povedať, kto ste, bez toho aby ste museli hovoriť.

Niektorí ľudia si natiahnu džínsy a tričko a vyzerajú absolútne dokonalo. Iní majú ten dar, že aj keby mali na sebe vrece od zemiakov, tak si nasadia cylinder a doplnkami to doladia tak, že ich štýl je priam epický. No a potom sú ľudia, pre ktorých sú módne trendy niečím, čo im otravuje život.

Bez ohľadu na to, do ktorej skupiny patríte, budeme radi ak sa zapojíte do projektu, ktorého cieľom je pomôcť ľuďom nájsť štýl, ktorý je pre nich najvhodnejší. Forum Poprad je na to priam ideálnym miestom. Viac ako 100 obchodov, vlasové štúdio, make up, nechty, skrátka všetko, čo k tomu potrebujete máte pod jednou strechou.

Keďže “ Jesenné premeny“ je projekt o ľuďoch, ponúkame vám možnosť prihlásiť sa a užiť si exkluzívnu opateru našich ambasádorov krásy. Tí vám v zložení vizážista, vlasový dizajnér, fotograf a módna expertka pomôžu vybrať ten správny účes, make-up a oblečenie tak, aby ste sa pri odchode z nášho centra cítili ako módne ikony.

Prvé premeny budú pod taktovkou známej blogerky a influencerky  Sweet lady lollipop a prihlásiť sa môžete mailom na info@forumpoprad.sk . Do mailu nám napíšte aký štýl sa vám páči a nezabudnite priložiť fotografiu. Naši ambasádori vyberú 6 výhercov, ktorým zmeníme život.

Ponáhľajte sa, čas máte len do 2.11.2018 do 17:00

Tešíme sa na všetky prihlášky