Späť do školy s Forumom – Magazín
20. augusta 2018
Workshop kreatívnej recyklácie 23.9.
10. septembra 2018
Show all

Krúžkobranie vo Forume – 3.9.

Pomôžte vašim deťom pri hľadaní šťastia. Pomôžte im s výberom správneho krúžku.

Čo by ste si želali pre vaše deti od zlatej rybky?  Lásku? Zdravie? Šťastie? Veľa peňazí? Úspešnú kariéru? Ideálnym želaním asi bude šťastný život, ktorý obsiahne všetko potrebné.

Veľkou výhodou dnešnej doby je to, že ľudia majú možnosť venovať sa čomukoľvek čo ich baví a mnohí sa tým aj veľmi dobre uživia. Neplatí už pravidlo, že ak niekto skončil učňovku, tak sa celý život venuje remeslu a ak niekto vyštudoval MatFyz, tak má istú kariéru v akadémii vied.  Bez ohľadu na profesiu najšťastnejší sú pri práci ľudia, ktorým sa stal koníček prácou. Platí aj to, že svoju prácu robia títo ľudia najlepšie, lebo sa pri nej cítia dobre a ide im to úplne prirodzene. Sú ľudia, ktorí nájdu šťastie hneď, iným sa to nepodarí za celý život.

Výberom správneho krúžku, alebo voľnočasovej aktivity pomôžete vašim deťom pri hľadaní šťastia. To, či má zmysel rozvíjať ich športový talent, húževnatosť, výbušnosť, umelecké cítenie ale aj o tom pri akom koníčku im pomôžu ich telesné predpoklady, sa môžete poradiť s ich budúcim trénerom alebo umeleckou vedúcou na Krúžkobraní vo Forume v pondelok 3. septembra v čase od 10:00 – 14:00.  Pre deti sme taktiež pripravili Kartu Forumáčika, kde môžu zbierať pečiatky od jednotlivých krúžkov a dostať za to sladkú odmenu. Taktiež sa môžu tešiť na našich maskotov, autogramiádu hokejistov z HK Poprad a FK Poprad a bohatý program na pódiu. 🙂 

Vezmite Vaše deti v pondelok k nám a my im predstavíme nasledovné aktivity:

Anglická jazykovka, Legovňa, futbalový klub, hokejový klub, basketbalový klub, Tanečné štúdio One, historický šerm Goliath,  Karate klub Centra , Bike 3al  club, golfová škola International, pohybová prípravka- Tomáš Maník, dobrovoľní hasičský zbor, folklórny súbor, spoločenské tance – Solus, Baby klub HIPPO, Umelecký krúžok, lezecký kurz pre deti – Woodrock a mnohé iné.

Začíname už o 10:00!

Tešíme sa na Vás vo Forume