KARTA FORUMÁČIKA
8. decembra 2016
Show all

LEGO® FESTIVAL

LEGO® Festival prináša radosť do nákupného centra Forum Poprad

 

V termíne od 3. decembra 2016 do 4. januára 2017 bude v nákupnom centre Forum Poprad akcia pre deti aj dospelých, ktorí sa radi hrajú, LEGO® Festival.  Medzi 3D sochami nájdete obrovskú 107 kg vážiacu matriošku, takmer 200 kilovú sochu bojovníka Ninjago, alebo 110 kilovú medvedicu. Veľkú pozornosť pútajú aj sochy z edície LEGO® Star WarsTM Kapitán Rex, C3PO a Darth Maul.

Prehľadná info zóna návštevníkom pripomenie históriu značky LEGO®, historický vývoj minifigúrok, zmeny LEGO® loga a predstaví mnohé ďalšie zaujímavostí a rekordy súvisiace s fenoménom LEGO® stavebnice. Vedeli ste, že každý človek na svete vlastní v priemere 86 LEGO® kociek, alebo že s produkciou vyše 500 miliónov pneumatík ročne patrí spoločnosť LEGO®  medzi najväčších výrobcov pneumatík?

V LEGO®  play zóne budú na ploche 40m2 pre všetkých, čo budú mať chuť kreatívne tvoriť, pripravené stolíky s LEGO® kockami, modely zvieratiek na tvorbu vertikálnej mozaiky a bazény s LEGO® DUPLO® kockami pre najmenších. Herná zóna bude otvorená každý deň v čase od 11:00 do 19:00.

V sobotu 17.decembra bude už aj tak veľmi zaujímavý program obohatený o atraktívne súťaže, v ktorých budete môcť vyhrať LEGO® stavebnice, loviť LEGO® krokodíly, súťažiť v stavaní najvyššej veže, hľadať zlatú kocku  a užiť si ešte viac zábavy.

Celkovo vás vo Forume čaká viac ako pol milióna LEGO® kociek a bohatý sprievodný program.

Tešíme sa na Vás vo Forume