Medzinárodný deň rodiny s Dedoles

11. mája 2022

Svetový deň rodiny (World Family Day), ktorý bol vyhlásený v roku 1993 Organizáciou spojených národov (OSN), oslavujeme 15. mája. Význam tohto dňa spočíva v pripomenutí dôležitosti rodiny ako základnej stavebnej bunky spoločnosti. Súčasne je možnosťou, aby sa národné inštitúcie zaoberajúce sa touto problematikou zamysleli nad rodinnou politikou vo všetkých krajinách. Oslávte sviatok, ktorý sa týka nás všetkých v oblečení a doplnkoch Dedoles s rovnakým motívom a dajte tak najavo, že patríte k sebe.

Veselé sety pre mamu, otca aj ratolesti   

Ako začať deň? Nalaďte sa spolu s celou rodinou na rovnakú vlnu v Dedoles setoch. Vyberú si veľkí aj malí. Mamičky sa môžu  rýchlo a ľahko zladiť so svojimi partnermi a deťmi vďaka pohodlným nohavičkám rôznych strihov, dámskym trenkám a bavlneným podprsenkám. Otcovia si iste nájdu trenky a boxerky s rovnakým motívom. A deti podľa pohlavia dievčenské nohavičky a chlapčenské boxerky. Ako čerešničku na torte dokonalého zladenia si môže celá rodina obuť ponožky s rovnakým dizajnom. Už si iba zvoliť váš obľúbený. Páči sa vám slávne Dedoles avokádo, žlté kačičky, rozkošné pandy, huňaté jazvečíky, lietajúca prasiatka, rozkošné škrečky, ružové plameniaky, nekonečný vesmír, alebo osviežujúce melóny, kokosy, či citróny? Všetky tieto dizajny môžete nosiť na setoch, ktoré si zamilujete. 

Papuče a šľapky, ktoré nemajú páru

Spoločne šíriť veselosť na každom kroku môžete aj vďaka veselým papučiam. Vďaka pamäťovej pene sú naše papuče dokonalo mäkké a ich jemná textilná podšívka sa postará o to, aby vaše nohy ostali v teple. Papuče pre dospelých nájdete vo veľkosti 36 – 45. Detské papučky máme dokonca v dvoch strihoch. Pre bábätká a malé detičky sme vyrobili papučky na suchý zips, ktoré pevne sedia aj na malej nôžke. Nájdete ich vo veľkosti 20 až 27. Pre „veľkáčov“ sú zase k dispozícii veľkosti 28 až 35. Leto sa nezadržateľne blíži a ukázať, že patríte k sebe, môžete aj vďaka veselým šľapkám, ktoré nemajú páru. Čakajú na vás motívy od výmyslu sveta, ktoré si viete zladiť s veľkými aj malými členmi rodiny.

Spánok ako na obláčiku vďaka Dedoles pyžamám

Hľadáte pohodlné nočné oblečenie, v ktorom budete spať ako na obláčiku? Veselé pyžamá Dedoles potešia nielen originálnymi vzormi, ale aj kvalitným materiálom. Až 95 % organickej bavlny a rebrovaný spodný lem zabezpečia dokonalé pohodlie pokožky rodičov aj ich ratolestí. Ak chcete spolu ladiť nielen počas dňa, ale aj cez noc, celá rodina môže nosiť rovnaký motív pohodlných pyžám. Páčia sa vám pandy, koaly či lúka? Stačí si už iba vybrať a nechať sa odniesť do ríše snov.

Plavky pre celú rodinu

Viete si predstaviť leto bez plaviek? A čo tak zladiť počas letnej sezóny celú rodinu do jedného dizajnu? Vďaka Dedolesu môže teraz každá mama, otec aj dieťa nosiť rovnaké plavky s motívom ako napríklad kyslých citrónov, osviežujúcich kokosov alebo podmorského sveta. Vychutnajte si horúce slnko, zlatý piesok a sladké ničnerobenie ako rodina. 

Viac produktov s veselými dizajnmi pe celú rodinu objavíte na www.dedoles.sk