Najlepšie darčeky ku Dňu matiek pre každý typ mamy

3. mája 2022

Vaša mama si zaslúži, aby ste ju zasypávali láskou 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku, ale keď príde Deň matiek, je čas rozmaznať ju slávnostným jedlom, zábavnými rodinnými aktivitami a množstvom darčekov.  Môže sa zdať takmer nemožné nájsť pre vašu mamu darček, ktorý by plne vyjadril ako veľa pre vás znamená a preto sme si pre vás pripravili malý zoznam jedinečných darčekov, ktoré môžete kúpiť v našom centre, od lacných až po luxusné. Veríme, že v ňom nájdete niečo, čo jej určite roztopí srdce.

Tu sme zhrnuli nápady pre každý druh mamy, či už hľadá pomocnú ruku v kuchyni, potrebuje poradiť pri svojej kozmetickej rutine alebo, ktorá hľadá zaslúžený oddych a relax. Keď sa budete prehrabávať týmto zoznamom, premýšľajte o tom, na čo sa od januára pozerala vo výklade   – napríklad na roztomilú kabelku alebo nové kuchynské náradie – a kúpte to. Ale ak vás nič zvláštne nenapadne, vyberte si z nášho zoznamu niečo sentimentálne, čo vystihuje to, čo máte na srdci.

Keďže Deň matiek je o oslave mamičiek každého druhu, myslite na ostatné ženy vo svojom živote, pretože mnohé z týchto darčekov platia aj pre staré mamy, svokry, nevlastné mamy a krstné mamy. Tento rok pripadol Deň matiek na nedeľu 8. mája čo je zároveň aj štátny sviatok a preto je centrum až na pár prevádzok zatvorené, ale ešte stále máte čas sa u nás zastaviť a kúpiť ten správny darček pre vašu mamičku. Tak poďme na to!

Šperky

Šperkom naozaj nikdy nič nepokazíte! Či už to bude malá bižutériová brošňa z Pinky Club alebo zlatý prívesok z iZlato alebo náramok z Pandory, takýmto darčekom jej vyrazíte dych 😊 Šperky kúpite aj v zlatníctve FelicitaAqamarín.

Kozmetika

Dobrý parfum, voňavá sviečka, vonný olej do kúpeľa alebo najnovší módny odtieň rúžu to je len malý zoznam toho čo môžete nájsť v našom centre. Fann parfuméria, DM drogéria, Yves Rocher, Pupa Milano, Ziaja, Cyprianus  a Present for you to sú všetko prevádzky kde nájdete obrovský výber kozmetiky a prípravkov pre starostlivosť o telo.

Krásne nechty a vlasy

Ak máte pocit, že by sa jej zišla zmena v podobe krásnej francúzskej manikúry alebo možno aj odvážny žltý lak na nechty, neváhajte a zaplaťte jej manikúru v našom Haanh Beauty Salóne. A nemusíte ani rezervovať termín vopred. Stačí prísť a šikovné nechtarky jej vyčaria zázrak na rukách. Vlasy sú koruna ženskej krásy, aspoň tak sa hovorí, nový účes alebo nový melír jej taktiež bez objednania vyčarujú šikovné kadernícky v  kaderníctve Klier.

Personalizované foto-darčeky

Najkrajšie darčeky sú tie, ktoré sa nedajú kúpiť, a to sú určite spomienky na prežité spoločné chvíle zvečnené na fotkách. Možno aj čiernobielych. Teraz ich máte v mobile tisíce a v albumoch z detstva stovky. Ale teraz ich viete zvečniť aj na tričku, obraze, kalendáre alebo aj iných suveníroch, ktoré vám vyrobia na želanie vo FaxCopy alebo Photo copy centrum. Navyše u nich nájdete aj veľký vyber rámov na fotografie.

Dobré jedlo, drink a sladké potešenie

Zoberte ju na večeru do reštaurácie Rock N Roll alebo Steak & Pasta House a potom na sladkú drobnosť do cukrárne Betkas Bakery, Caffé Trieste, Tchibo alebo Foxford by Martinus. 8. mája sme síce zatvorený lebo je štátny sviatok, ale osláviť Deň matiek môžete aj v predstihu a sobota je na to ako stvorená!