Rallye Tatry 3.-5.5.
10. apríla 2019
Babská jazda s Lucid vo Forume 6.5.
29. apríla 2019
Show all

Nákupný víkend plný zdravia 17. -19. máj

Jarný nákupný víkend vo Forume bude v znamení zdravia. Získajte atraktívne zľavy a zlepšite svoje zdravie.

Nákupné centrum Forum Poprad si pre Vás aj tento rok pripravilo obľúbenú akciu jarný nákupný víkend. Vysnívané modely z kolekcie jar /leto 2019 si môžete vďaka nákupnej knižke plnej zliav kúpiť až o 50% výhodnejšie. Počet zapojených prevádzok je z roka na rok vyšší,tentokrát si pre Vás prirpavilo zľavu až 68 prevádzok.

Kompletný prehľad zliav bude k dispozícii už od 9. mája na našom webe.

Zľavové knižky nájdete od štvrtka 9. mája na infopulte a vo všetkých zapojených prevádzkach.

V sobotu 18. mája 2019 v čase od 10:00 do 18:00 sme si pre Vás aj tento rok pripravili atraktívny program, ktorý bude orientovaný na zdravie našich zákazníkov. Vďaka spolupráci so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou sme pre Vás pripravili analýzu ľudského tela, ktorá vám odhalí aké máte % telesného tuku, objem svalového tkaniva alebo stav bazálneho metabolizmu. Priamo na mieste vám radi odmeriame aj cholesterol a krvný tlak a namerané hodnoty vyhodnotíme a odporučíme zmeny životného štýlu smerujúce k zlepšeniu zdravotného stavu.

S fitness klubom Golem si budete môcť v rôznych súťažiach otestovať svojú silu, koordináciu alebo vytrvalosť. Pre najväčších „bombardérov“ sú pripravené atraktívne výhry vďaka, ktorým budete môcť dosahovať svoje športové ciele rýchlejšie, silnejšie a vyššie ešte efektívnejšie.  Využite možnosť krátkej masáž, ktorá Vás po celom týždni vspruží. Taktiež máme pripravené aj zdravé drinky v našej chill zóne.

V našek Ekolekárni si pre Vás na každý deň taktiež pripravili rôzne vyšetrenia:

Piatok 17.5. – dermoporadenstvo Pierre Fabre

Sobota 18.5.  – Skinchcecker L´oreal

Nedeľa 19.5. – dermoporadenstvo s diagnostikou pleti EUCERIN

Tak ako každý rok nebude chýbať tombola, atraktívne výhry, obľúbený fotokútik, beauty zóna a módne prehliadky. Akciou vás bude sprevádzať moderátor Martin Šmahel.

Tešíme sa na vás vo Forume cez víkend od 17. do 19. mája 2019