Vitajte v PCexprese, miesto kde nájdete na predaj kvalitné príslušenstvo a možnosťou servisu zariadení. Naša spoločnosť ponúka široký výber príslušenstva pre mobilné telefóny, tablety, počítače a iné zariadenia, vrátane krytov, ochranných fólií, nabíjačiek, slúchadiel a mnoho ďalšieho.

Na našej pobočke v Poprade nájdete odborných a priateľských predajcov, ktorí vám radi pomôžu s výberom produktov, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Zastavte sa u nás na overené klasiky, ale aj na horúce novinky zo sveta mobilov ako sú obaly a púzdra, ochranné tvrdené sklá a špeciálne fólie vyrezané na mieru.

Okrem toho sme tu pre vás, ak hľadáte spoľahlivý servis pre opravu vašich zariadení.

V našom servise ponúkame profesionálne služby pre zariadenia od popredných značiek, vrátane Apple, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, OPPO, Lenovo, Motorola, Nokia/Microsoft, Sony Xperia, Asus, BlackBerry, LG, Meizu, OnePlus, Doogee, POCO, Vivo a CAT.

Naši skúsení technici sú oboznámení s technológiami týchto značiek a sú schopní vyriešiť akýkoľvek problém, ktorý môže nastať s vaším zariadením. Od opravy hardvéru a výmeny súčiastok až po diagnostiku a odstránenie softvérových chýb.  Taktiež sa môžete spoľahnúť na našu kvalitu a spoľahlivosť. Máte problém s vaším Apple iPhone? Potrebujete opraviť váš Samsung Galaxy? Chcete vymeniť poškodenú obrazovku vášho Huawei P30? Neváhajte nás kontaktovať a radi vám pomôžeme. Nechajte si u nás opraviť váš mobilný telefón, tablet, notebook, počítač, fotoaparát, televízor, dron, herná konzola, smart hodinky a ďalšie.

PCexpres je autorizovaný servis pre OPPO. Tento servis je založený na poskytovanie profesionálnych a spoľahlivých služieb pre všetky druhy problémov s OPPO telefónmi a ďalšie zariadenia.

Výkup používaných, poškodených a nových mobilných telefónov a predaj repasovaných a použivaných mobilných telefónov sú v dnešnej dobe čoraz populárnejšie. Mnoho ľudí si uvedomuje, že nie je nutné neustále kupovať nové telefóny, keď môžu mať kvalitné používané a repasované zariadenia za oveľa nižšie ceny. Nájdite spoľahlivý spôsob, ako predávať a kupovať repasované mobilné telefóny na Slovensku – PCexpres je vaša voľba. Ak hľadáte konkrétny model, môžete kontaktovať nášich zamestnancov alebo si môžete pozrieť našu ponuku na eshop.pcexpres.sk. Prípadne zaslať email na eshop@pcexpres.sk a prezistiť dostupnosť daného zariadenia.

Využitím týchto možností môžete ušetriť peniaze pri nákupe nového telefónu a získať kvalitné zariadenie za dostupnú cenu.

Našu pobočku nájdete v OC FORUM vedľa Faxcopy.

Ak hľadáte spoľahlivú firmu na opravy a príslušenstvo pre vaše zariadenia, neváhajte kontaktovať PCexpres. Naši skúsení technici sú tu pre vás, aby vám pomohli s akýmkoľvek problémom a poskytli vám všetky potrebné služby pre vaše zariadenia.

Tešíme sa na vašu návštevu. Tím PCexpres.

Otváracie hodiny

PO – NE
9:00 – 20:00