YVES ROCHER FRANCE

Rastlinná kozmetika Yves Rocher využíva regeneračnú silu a životodarnú energiu rastlín v prospech Vašej krásy! Príďte si vybrať z viac ako 700 výrobkov Rastlinnej kozmetiky, ktoré zahŕňajú starostlivosť o tvár, o telo, parfumy pre ženy aj mužov, líčenie aj opaľovacie prípravky.

Francúzska kozmetická spoločnosť Yves Rocher vznikla v roku 1959 v Bretónsku a dnes sú jej obchody vo viac ako 80 krajinách sveta. Všetky kozmetické produkty sú vyrobené z rastlín, ktoré si firma sama pestuje, pričom dodržiava prísne bezpečnostné a ekologické štandardy. Výrobky Rastlinnej kozmetiky ani ich zložky nie sú testované na zvieratách a neobsahujú látky živočíšneho pôvodu. Produkty sú dermatologicky a oftalmologicky testované.

Darčeky a zľavy s Vernostnou kartou: založte si bezplatne v obchode Yves Rocher Vernostnú kartu a získajte mnoho výhod. Pravidelne Vám bude poštou zasielaný leták s ponukou zliav a darčekov. Za každý nákup získate navyše na svoju kartu vernostné body a po nazbieraní ich dostatočného počtu si budete môcť vybrať výrobok v určenej hodnote zdarma.

Naše produkty si viete zakúpiť aj online v našom e-shope tu: https://yves-rocher.sk/

Otváracie hodiny

PO – NE
9:00 – 20:00

Aktuálne ponuky