Šarkaniáda vo Forume
25. septembra 2017
SRANDA BANDA VO FORUME
1. októbra 2017
Show all

Oslávte s nami druhé narodeniny Forum Poprad

Víkend od 20. do 22. októbra bude vo Forume výnimočný. Pre všetkých, ktorí milujú nákupy, sme pripravili obľúbenú zľavovú knižku. Nájdete v nej výhodné ponuky na nákup od  68 nájomcov a najvyššie zľavy sú až v hodnote – 50% z pôvodnej ceny tovarov. Zľavové knižky budú pre všetkých zákazníkov k dispozícii bezplatne a nájdete ich na našom infopulte alebo pokladniach zapojených prevádzok už od pondelka 9. októbra.

V sobotu 21. októbra sa v základoch otrasie nielen naše centrum, ale pravdepodobne aj celý Poprad. Vystúpenie Evy Mázikovej, ktorá so sebou prináša nespútanú energiu hurikánu  sa jednoducho nezaobíde bez pohotovosti záchranných zložiek. Mladšia generácia sa môže tešiť na najväčšie hity v podaní Kristíny a deti sa naučia všeličo zaujímavé od Mira Jaroša. Celým dňom nás ako moderátor prevedie obľúbený Sajfa.

Okrem hudobných vystúpení všetkých návštevníkov potešia súťaže o hodnotné ceny, darčeky za nákup, módne prehliadky alebo obľúbený fotokútik. Deti sa vyhrajú v detskej zóne Enchantimals a na dámy sa tešia vizážisti v Beauty zóne, ktorí vám predstavia najnovšie módne trendy, ochotne poradia v otázkach líčenia alebo pomôžu so zmenou imidžu.

Tešíme sa na vás vo Forume.