ROZPRÁVKOVÉ LETO VO FORUME

22. júla 2020

Užite si s nami rozprávkové leto vo Forume

Toto leto je veľmi špecifické. Po dlhej „koronapauze“ na školách sú deti cez prázdniny už piaty mesiac doma. Nájsť pre nich zábavnú voľnočasovú aktivitu je asi náročnejšie ako po minulé roky, preto sme s ohľadom na všetky zdravotné a hygienické obmedzenia, pripravili v auguste dve detské podujatia.

Prvé z nich je naplánované na nedeľu 9. augusta, kedy vás divadelným predstavením Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY zabavia Bojko a Zmrzlinka. Aj keď sa samotné predstavenie začína o 17:00, už od 15:00 vás budú v centre vítať a zabávať rozprávkové postavičky, ktoré sa budú fotiť s deťmi, pozývať na predstavenie a rozdávať malé darčeky.

Druhé podujatie je naplánované na nedeľné popoludnie 23. augusta a tešiť sa môžete na obľúbenú Dorotku z Fidorkova. Ako vždy, aj teraz bude je predstavenie interaktívne a veľmi edukatívne. Spolu s HipHopPotamusom navštívia Forum s cieľom naučiť deti tancovať a separovať odpadky. Tešiť sa môžete aj na pirátsku súťaž a Minidisko s Dorotkou a kamarátmi.

Program jednotlivých podujatí:

 

Harmonogram podujatia Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY :

 

15:00 – 17:00 – Rozprávkové dvojičky Tárajko A Popletajka. Vítajú návštevníkov po centre, fotia sa, pozývajú deti na program a rozdávajú malé darčeky.

17:00 – 18:00 – Bojko a Zmrzlinka – Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY. Divadelné predstavenie s maskotmi a fotenie po predstavení.

 

Harmonogram podujatia Dorotka z Fidorkova :

15:00 Úvod – Pirát a Lulu urobili neporiadok! Dorotka ich učí separovať odpad. Interaktívne privítanie- a základné pojmy o separovaní.

15:20 Učíme sa separovať. Tanečná súťaž kto sa najlepšie naučí choreografiu Dorotkinej piesne.

15:30 Divadlo o Neporiadnom HipHopPotamusovi. Interaktívne a náučné  divadelné predstavenie o tom prečo je dôležité triediť odpad.

16:00 MiniDisko s Pirátom a Lulu.

16: 30 Súťaže s Dorotkou a HipHopPotamusom.

17:00 Lulu a Pirát ťahajú repku- deti pomôžete im.

17:15 Dorotka a HipHopPotamus Vás naučia choreografiu ich pesničky – pridáte sa k ním?

17:35 Pirátska súťaž.

17:45 Rozlúčková MINIDISKO s Dorotkou a kamarátmi.

 

Tešíme sa na vás vo Forume 🙂