Rozprávkový deň detí vo Forume

7. mája 2024

Viete ako vznikla myšlienka oslavovať deň detí?  V roku 1925 sa v švajčiarskej Ženeve konala Svetová konferencia pre blaho detí, zaoberajúca sa detskou prácou, chudobou, vzdelaním a inými témami týkajúcimi sa detí. S cieľom poukázať na problémy detí vo svete začali po tejto konferencii vlády v jednotlivých krajinách postupne zavádzať deň detí. Od roku 1952 sa medzinárodný deň detí oslavuje aj u nás a pri tejto príležitosti sme si u nás vo Forume pre našich  najmenších návštevníkov pripravili na tento deň bohatý program, ktorý sa začína už o 14. hod. a potrvá az do 18:30 hod.

Menšie deti sa môžu tešiť na rôzne súťaže, kreatívne dielne, balónové kreácie alebo maľovanie na tvár. Pre väčšie deti sme pripravili hry v obľúbenej virtuálnej realite PS5, interaktívne kvízy a 360 stupňovú párty kameru s ktorou si môžete spraviť zábavné videá a zdieľať ich na svojich sociálnych sieťach.

Na vrchol programu sa môžete tešiť o 17:30, kedy sa začne rozprávkové divadelné predstavenie Tárajko a Popletajka, v ktorom deti zažijú kopec zábavy, spevu a tanca , ale naučia sa aj veľmi dôležité veci o prírode, priateľstve či láske.

V predstavení ich bude zabávať až 8 MASKOTOV, s ktorými sa určite nebudú nudiť a po skočení predstavenia sa s nimi budú môcť odfotiť.

.Akcia sa bude konať na 1. podlaží v Event zóne.

Tešíme sa na vás vo Forume, v nedeľu 2. júna o 14:00.