Šťastné a veselé vo Forume

24. novembra 2023

Advent je obľúbeným obdobím pre väčšinu z nás. Je síce pravda, že krása prichádzajúcej bielej zimy, rozžiarených svetielok v meste počas dlhých večerov a vôňa obľúbených punčov počas stretnutí s priateľmi, sú sprevádzané štipkou zhonu a nervozity, aby bolo na Vianoce všetko tip top, ale je len na nás, ako sa k tomu postavíme. Nemali by sme zabúdať na ľudskosť, lásku a solidaritu s tými, ktorí to potrebujú.

Vo Forume sme si pre Vás na december pripravili aktivity, vďaka ktorým budú prípravy na Vianoce príjemnejšie, a advent ešte krajší. U nás nakúpite všetko pod jednou strechou. Mnohé prevádzky majú pripravené špeciálne vianočné zľavy, vaše deti si vyšantia prebytočnú energiu v detskom kútiku Time out a popritom sa môžete najesť a zabaviť s priateľmi na Vianočných trhoch.

1. 12. – 7. 1. Vianočné trhy

Začíname už 1. decembra, kedy sa pred Forumom otvoria Vianočné trhy. V ponuke nebudú chýbať rôzne punče, varené víno a iné vianočné nápoje a maškrty, ktoré rozvoňajú priestor pred centrom. Už tradične sa môžete tešiť aj na bohatú ponuku vianočných tovarov, ktorými môžete potešiť vašich blízkych na štedrý deň. Vianočné trhy budú tento rok od 1. decembra do 7. januára pred vstupom do centra od pešej zóny.

2. 12. Zážitkové čítanie pre deti

Na 2. december sme pripravili program pre najmenších. Zážitkové čítanie pre deti pod vianočným stromčekom organizujeme v spolupráci s Podtatranskou knižnicou v Poprade a deťom budeme zážitkovou formou čítať rozprávku S anjelom a čertom.

9. 12. Mikuláš

V sobotu 9. decembra zavíta do Forumu Mikuláš. Program začína už o 14:00 vianočným vystúpením folklórneho súboru Vagonár. Nasledovať bude divadelné predstavenie Ježibabka a Luciferík, po ktorom sa môžete tešiť na čertovskú diskotéku. Celý program vyvrcholí návštevou Mikuláša, ktorý bude deťom rozdávať sladké darčeky.

13. – 23. 12. Balenie darčekov

Aj tento rok máme pre vás pripravenú obľúbenú službu balenia darčekov. Tento krát vás potešíme jedným balením ZADARMO.  Za každý nákup (okrem predajne Tesco) získate od 1. do 23. decembra voucher, ktorý môžete využiť v termíne od 13. do 23. decembra na zabalenie 1 darčeku zadarmo. Služba bude umiestnená na 2. podlaží vedľa predajne John Garfield.

Želáme vám krásny a pokojný advent. Užívajte si tento krásny čas spolu s tými, na ktorých vám záleží.

Tešíme sa na vás vo Forume!