O NÁS
Tréning? Beh? Lyžovanie? Akýkoľvek druh pohybu zrýchľuje tlkot nášho srdca. To, čo sa zrodilo z vášne pre šport, je dnes značka s viac ako 20-ročnými skúsenosťami. Vytvárame športové oblečenie pre profesionálnych športovcov aj vášnivých amatérov – v našom tíme si nájde miesto každý. Chceme vás inšpirovať k tomu, aby ste skúšali neustále nové veci – a pokračovali ďalej! A čo je lepším zdrojom motivácie ako podpora vašich aktivít špičkovým športovým oblečením a pohodlným sportstyle outfitom? Pridajte sa k nám do tímu 4F!

#WEMAKEATEAM
Skutočne veríme, že tímová práca prináša úspechy, preto sa snažíme o partnerstvá s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Spolupracujeme s rôznymi olympijskými výbormi, miestnymi tímami a športovými federáciami, ako aj s profesionálnymi športovcami. Lepších ambasádorov pre našu značku si ani nevieme predstaviť! života.

Pozrite sa na našu kolekciu a rozhodnite sa, čo pre vás znamená 4F.

Jar a leto sú najlepším obdobím začať na horách. Vďaka novej trekovacej kolekcií 4F bude pre vás turistika pohodlnejšia a príjemnejšia, v ktorejkoľvek výške či počasí. Ponuka pre ženy a mužov zaručuje kompletný rozsah produktov na jednotlivé sezóny JAR – LETO.

Naše produkty si viete zakúpiť aj online v našom e-shope tu: https://4fstore.sk/

 

Otváracie hodiny

PO – NE
9:00 – 20:00

 

Aktuálne ponuky