Trendy plavky na leto 2024

10. júla 2024

Najlepšie plavkové trendy na rok 2024 vás budú inšpirovať k tomu, aby ste si doplnili šatník a možno objavili niečo nové na toto leto. Môžete očakávať svieže obmeny obľúbených štýlov plaviek, ako sú bikiny, jednodielne plavky, ale uvidíte aj vyvýšenejšie siluety, ako sú vystrihnuté vyrezávané monokiny, háčkované bandeau topy a vysoko strihané tankiny. Červená je momentálne farbou sezóny, takže vám rozhodne odporúčame pridať do svojej kolekcie plaviek nejaké červené odtiene. Veľký výber plaviek nájdete v našich predajniach napr. v predajni Bepon, Lindex, MJP Underwear for you, Intim fashion, Intersport Galfy , New Yorker, 4F, Sport Vision alebo Pepco.

Jemné háčkovanie

Háčkovaný trend prichádza! Ľahko sa nosí, je hravý a ideálny na dni, keď sa chcete schladiť pri bazéne. Takže vymeňte svoje tradičné plavky za túto alternatívu látky a môžete ich skombinovať s inými roztomilými háčkovanými outfitmi (nohavicami alebo šatami), aby ste dosiahli vzhľad v ktorom sa budete cítiť pohodlne a vyzerať dobre.

Žiarová červená

Červená je všade! Od šiat cez doplnky až po samozrejme plavky. Zvodná, výrazná farba je horúca a ak to nie je váš bežný odtieň, nemusíte sa jej vyhýbať a môžete sa rozhodnúť pre jemnejšie odtiene červenej, ako je červeno-hnedá, pomarančová a ružová.

Minimalizmus 90-tých rokov

Asi sa nikdy nezbavíme nadšenia zo vzhľadu supermodeliek z 90. rokov, takže sa tešíme, že bikiny so super vysokým strihom a podprsenky s kosticami sú opäť in. Štýlový a uhladený vzhľad získate aj s jednodielnymi plavkami, stačí ho spárovať s členkovými ponožkami a nízkymi teniskami a určite dosiahnete ten najroztomilejšie retro look.

Bloky farieb

Ďalším horúcim trendom sezóny budú farebné bloky.  Či už zmiešate dve výrazné, jasné farby alebo dva odtiene, ktoré so vedľa seba na farebnom kruhu plné plochy farieb vždy upútajú pozornosť.

Boho Chic

No povedzte nepotešilo by vás ak by ste natrafili na roztomilé boho plavky? Nás určite áno! Trendy je množstvo umeleckých a farebných štýlov. S kvetinami a volánikmi nemôžete stúpiť vedľa, a ak chcete niečo decentnejšie, vyberte si jednoduchý jednodielny kus s farebnými potlačami.