Zábavný víkend vo Forume pre deti

21. mája 2021

Deň detí vo Forume oslávime s bábikou Barbie a autíčkami Hot Wheels cez víkend 5.-6. júna

Medzinárodný deň detí vyšiel tento rok na utorok. Vo Forume sme preto oslavy presunuli na víkend, aby si ho s nami užilo viac detí. Tešiť sa môžete na super zábavu s bábikou Barbie a autíčkami Hot Wheels. Pripravili sme pre vás Barbie salón krásy, preteky s úplne novými autíčkami Hot Wheels na diaľkové ovládanie, zaujímavé workshopy, tance s Barbie a samozrejme nemôžu chýbať súťaže s moderátorom o atraktívne výhry. Navyše, malú pozornosť od nás dostane každý malý návštevník.

Vedeli ste, že bábika Barbie bola uvedená do predaja už v roku 1959? Firma Mattel ich od vtedy predala po celom svete viac ako miliardu! Bábika je vyrábaná v mierke 1:6, má dlhoročného partnera Kena a jej život je obklopený trblietavým luxusom. V jej širokom vozovom parku sa vyníma imidžový ružový VW Chrobák ale aj moderné superšportové kabriolety. Barbie miluje zvieratá. Vlastní ich viac ako 50. Najčastejšie jej robia spoločnosť verné psíky, ale má aj chránené pandy, ušľachtilé zebry a iné exotické zvieratá.

Autíčka Hot Wheels majú len o 9 rokov kratšiu históriu. Vďaka licenciám, ktoré má výrobca podpísané s reálnymi automobilkami, vzišli z  produkcie Mattel tisícky modelov reálnych áut, väčšina v obľúbenej mierke zmenšenia 1/64. Zmysel pre detail a kvalita spracovania sú hlavnými dôvodmi, prečo sú autíčka Hot Wheels ideálnym darčekom nie len pre malých chlapcov, ale často aj pre dospelých mužov, z ktorých sa stali vášniví zberatelia.  

Svet Barbie a Hot Wheels je skutočným fenoménom detského sveta a preto neváhajte a vezmite svoje deti 5. a 6. júna do Forumu a užite si s nami Zábavný víkend plný krásnych bábik a rýchlych autíčok. Deti sa môžu zapojiť do mnohých súťaží o atraktívne výhry z ponuky Mattelu. Akcia sa bude konať v eventovej zóne na 1. poschodí od 11. do 18. hodiny.  

Tešíme sa na vás vo Forume!

* Záleží nám na vašom zdraví a bezpečnosti a preto bude podujatie realizované v súlade s bezpečnostnými a hygienickými opatreniami, ktoré budú platné pre uvedené obdobie.