Služby

Infopult

Neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám kedykoľvek poskytneme informácie o prevádzkach v centre, prebiehajúcich a pripravovaných podujatiach alebo radi pomôžeme v prípade strát a nálezov. Taktiež si u nás môžete zakúpiť darčekové poukážky centra. Sme tu pre vás každý deň od 9:00 do 20:00 na 1. podlaží.

TEL.: + 421  948  007  051

Detský kútik

Vaše deti si užijú zábavu a vy tie najlepšie nákupy.

Môžete nám s dôverou zveriť do opatery deti vo veku od 3 do 12 rokov. V našom detskom kútiku sa vďaka preliezkam a kĺzačke deti doslova pohybovo vybláznia. V kreatívnej zóne zručnosti si deti môžu kresliť, modelovať alebo budovať hračky zo stavebníc. Obľúbenými atrakciami, pri ktorých je vždy veľa zábavy, sú chaha box, kinomiestnosť a súťaže pri hrách na hernej konzole PS3. Detský kútik nájdete na 3. podlaží v blízkosti gastro zóny.

Prebaľovací kútik

Tešíme sa z každej návštevy mamičky s bábätkom. Preto sme pre vás pripravili prebaľovací kútik, v ktorom vám nič nebude chýbať ani v prípade plienkovej explózie. Ak na vášho drobčeka nečakane doľahne hlad, pokojne využite túto miestnosť aj na pokojné kojenie v ústraní od dynamického života v centre. Prebaľovací kútik nájdete v priestoroch pri toaletách na 3. podlaží.

Parkovanie

POZOR ZMENA!

Od 1. 12. 2023 sa menia podmienky parkovania nasledovne:

  • Počas pracovných dní bude parkovanie bezplatné po dobu 2 hodín denne. Každá ďalšia začatá hodina bude spoplatnená sumou 1,50€.
  • Počas víkendov a sviatkov bude parkovanie bezplatné po dobu 3 hodín denne. Každá ďalšia začatá hodina bude spoplatnená sumou 1,50€.

————————————————————————————-

V našom centre máme pre vás pripravených 450 parkovacích miest. Počas pracovných dní je parkovanie bezplatné po dobu 2 hodiny denne. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1,20€. Počas víkendov a sviatkov je parkovanie bezplatné po dobu 5 hodín denne. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1,20€.

Počas doby návštevy fitness clubu Golem je bezplatné parkovanie navýšené o ďašiu pol hodinu, ktorú poskytuje Golem Club. Viac informácii o tejto službe sa dozviete na recepcii fitness clubu.

Strata parkovacej karty je spoplatnená jednorazovým poplatkom v sume 20€.

Parkovisko je otvorené od 6:00 do 21:00.

WI-FI zdarma

Využite pripojenie na wi-fi v nákupnej pasáži zdarma.

Bankomaty

Aj keď vo väčšine našich prevádzok môžete platiť bezhotovostne, hotovosť si môžete vybrať v jednom z našich bankomatov na 2. a 3. poschodí, kde nájdete bankomaty Slovenskej sporiteľne, VUB banky, Tatra banky a banky UniCredit Bank.

Autoumyváreň

Služby autoumyvárky Carwash nájdete na prvom podlaží parkovacieho domu a ceny za umytie začínajú na sume 4,50€.

Predpredaj.sk

Zážitky vám nikto nevezme. Vstupenky na nezabudnuteľné koncerty, divadelné predstavenia, alebo športové akcie si vďaka službe Predpredaj.sk môžete zakúpiť aj na našom Infopulte.

Zmenáreň

Zmenáreň, zlato, záložňa. Garancia pravosti peňazí a aktuálnych výhodných kurzov. Vždy výhodnejšie ako v banke. Zmenáreň Nei nájdete na 2. poschodí.

Defibrilátor (pomoc pri srdcovej príhode)

Vybavili sme naše centrum automatizovaným externým defibrilátorom (AED). Jedná sa o veľmi bezpečný a užitočný prístroj určený pre poskytnutie prvej pomoci postihnutému náhlou srdcovou zástavou.

V prípade nutnosti volajte SBS – 0948 083 115

Nabíjacia stanice pre elektromobil

V spolupráci so ZSE Energiou sme spojazdnili nabíjaciu stanicu pre elektromobily na streche nášho parkoviska. Pre zákazníkov sú k dispozícií dve vyhradené parkovacie miesta. Nabíjacia stanica umožní nabíjanie všetkými konektormi, ako sú CCS/CHAdeMO/Type2. Prístup k stanici je dostupný v rámci otváracích hodín centra od 08:00 – 20:00.

Balíkomaty Packeta a Alza

Vyzdvihnite si vaše online nákupy jednoducho kedykoľvek v balíkomatoch Packeta a Alza, ktoré nájdete pri vstupe do centra z Francisciho ul. na 3. podlaží.

Plnenie balónov héliom

V predajni Albi na 1.podlaží vám radi pripravia balónové dekorácie a naplnia balóny héliom.