Služby

Infopult

Neváhajte sa na nás obrátiť. Radi Vám kedykoľvek poskytneme informácie o prevádzkach v centre, prebiehajúcich a pripravovaných podujatiach alebo radi pomôžeme v prípade strát a nálezov. Sme tu pre vás každý deň od 9:00 do 21:00 na prízemí centra.

TEL.: + 421  948  007  051

Detský kútik

Vaše deti si užijú zábavu a Vy tie najlepšie nákupy.

Môžete nám s dôverou zveriť do opatery deti vo veku od 3 do 12 rokov. V našom detskom kútiku sa vďaka preliezkam a kĺzačke deti doslova pohybovo vybláznia. V kreatívnej zóne zručnosti si deti môžu kresliť, modelovať alebo budovať hračky zo stavebníc. Obľúbenými atrakciami, pri ktorých je vždy veľa zábavy, sú chaha box, kinomiestnosť a súťaže pri hrách na hernej konzole PS3. Detský kútik nájdete na 3. podlaží v blízkosti gastro zóny.

Prebaľovací kútik

Tešíme sa z každej návštevy mamičky s bábätkom. Preto sme pre vás pripravili prebaľovací kútik, v ktorom vám nič nebude chýbať ani v prípade plienkovej explózie. Ak na vášho drobčeka nečakane doľahne hlad, pokojne využite túto miestnosť aj na pokojné kojenie v ústraní od dynamického života v centre. Prebaľovací kútik nájdete v priestoroch pri toaletách na 3. podlaží.

Parkovanie

V našom centre máme pre vás pripravených 450 parkovacích miest. Počas pracovných dní je parkovanie bezplatné po dobu 2,5 hodiny denne. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 0,80€.

Počas víkendov a sviatkov je parkovanie bezplatné po dobu 5 hodín denne. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 0,80€.

Pre viac informácií kliknite sem.

Free WIFI

Bez internetu ani na krok. Či už potrebujete internet na uzatvorenie ďalšieho z vašich úspešných obchodov, alebo na zavesenie dnes už 17ej „vtipnej selfie“ na Instagram, sme na vás pripravení. Pokojne využívajte bezplatné pripojenie do našej wifi siete v celom priestore nákupného centra. Ak ku svojim fotkám pridáte hashtag #forumpoprad, možno z času na čas vyhráte skvelé ceny.

Bankomaty

Peňazí nikdy nie je dosť. Aj keď vo väčšine našich prevádzok môžete platiť bezhotovostne, hotovosť si môžete vybrať v jednom z našich bankomatov na 2. a 3. poschodí, kde nájdete bankomaty Slovenskej sporiteľne, VUB banky, Tatra banky a banky UniCredit Bank.

Autoumyváreň

Neporiadok v aute je často symbolom neporiadku v živote. Ak 5 centimetrová vrstva blata na vašom offroade nie je neoddeliteľnou súčasťou vášho imidžu Tatranského horského vlka, tak vám vašu mašinu radi „vypucujeme“ a naleštíme aby vyzerala ako nová. Služby autoumyvárky Carwash nájdete na prvom podlaží parkovacieho domu a ceny za umytie začínajú na sume 4,50€.

Predpredaj.sk

Zážitky vám nikto nevezme. Vstupenky na nezabudnuteľné koncerty, divadelné predstavenia, alebo športové akcie si vďaka službe Predpredaj.sk môžete zakúpiť aj na našom infopulte.

Zmenáreň

Zmenáreň, zlato, záložňa. Garancia pravosti peňazí a aktuálnych výhodných kurzov. Vždy výhodnejšie ako v banke. Zmenáreň Nei nájdete na 2. poschodí.

Defibrilátor (pomoc pri srdcovej príhode)

Vybavili sme naše centrum automatizovaným externým defibrilátorom (AED). Jedná sa o veľmi bezpečný a užitočný prístroj určený pre poskytnutie prvej pomoci postihnutému náhlou srdcovou zástavou.

V prípade nutnosti volajte SBS – 0948 083 115

Nabíjacia stanice pre elektromobil

V spolupráci so ZSE Energiou sme spojazdnili nabíjaciu stanicu pre elektromobily na streche nášho parkoviska. Pre zákazníkov sú k dispozícií dve vyhradené parkovacie miesta. Nabíjacia stanica umožní nabíjanie všetkými konektormi, ako sú CCS/CHAdeMO/Type2. Prístup k stanici je dostupný v rámci otváracích hodín centra od 08:00 – 22:00.