Služby

Infopult

Neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám kedykoľvek poskytneme informácie o prevádzkach v centre, prebiehajúcich a pripravovaných podujatiach alebo radi pomôžeme v prípade strát a nálezov. Taktiež si u nás môžete zakúpiť darčekové poukážky centra. Sme tu pre vás každý deň od 9:00 do 20:00 na 1. podlaží.

TEL.: + 421  948  007  051

Detský kútik

Vaše deti si užijú zábavu a vy tie najlepšie nákupy.

Môžete nám s dôverou zveriť do opatery deti vo veku od 3 do 12 rokov. V našom detskom kútiku sa vďaka preliezkam a kĺzačke deti doslova pohybovo vybláznia. V kreatívnej zóne zručnosti si deti môžu kresliť, modelovať alebo budovať hračky zo stavebníc. Obľúbenými atrakciami, pri ktorých je vždy veľa zábavy, sú chaha box, kinomiestnosť a súťaže pri hrách na hernej konzole PS3. Detský kútik nájdete na 3. podlaží v blízkosti gastro zóny.

Prebaľovací kútik

Tešíme sa z každej návštevy mamičky s bábätkom. Preto sme pre vás pripravili prebaľovací kútik, v ktorom vám nič nebude chýbať ani v prípade plienkovej explózie. Ak na vášho drobčeka nečakane doľahne hlad, pokojne využite túto miestnosť aj na pokojné kojenie v ústraní od dynamického života v centre. Prebaľovací kútik nájdete v priestoroch pri toaletách na 3. podlaží.

Parkovanie

POZOR ZMENA!

Pre vaše väčšie pohodlie sme aktualizovali náš parkovací systém. Platbu za parkovné už môžete okrem platobných staníc, ktoré sa nachádzajú v centre uhradiť aj pri rampe pri východe bezkontaktne kartou, mobilom alebo hodinkami. Taktiež pri vchádzaní do parkovacej zóny systém nevydáva parkovacie lístky ale načíta vaše EČV.  Celkový počet parkovacích miest je 450 a poplatky za parkovanie sú nasledovné:

  • Počas pracovných dní je parkovanie bezplatné po dobu 2 hodín denne. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1,50€.
  • Počas víkendov a sviatkov je parkovanie bezplatné po dobu 3 hodín denne. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1,50€.

Počas doby návštevy fitness clubu Golem je bezplatné parkovanie navýšené o ďašiu pol hodinu, ktorú poskytuje Golem Club. Viac informácii o tejto službe sa dozviete na recepcii fitness clubu.

Strata parkovacej karty je spoplatnená jednorazovým poplatkom v sume 20€.

Parkovisko je otvorené od 6:00 do 21:00.

WI-FI zdarma

Využite pripojenie na wi-fi v nákupnej pasáži zdarma.

Bankomaty

Aj keď vo väčšine našich prevádzok môžete platiť bezhotovostne, hotovosť si môžete vybrať v jednom z našich bankomatov na 2. a 3. poschodí, kde nájdete bankomaty Slovenskej sporiteľne, VUB banky, Tatra banky a banky UniCredit Bank.

Autoumyváreň

Služby autoumyvárky Carwash nájdete na prvom podlaží parkovacieho domu a ceny za umytie začínajú na sume 4,50€.

Predpredaj.sk

Zážitky vám nikto nevezme. Vstupenky na nezabudnuteľné koncerty, divadelné predstavenia, alebo športové akcie si vďaka službe Predpredaj.sk môžete zakúpiť aj na našom Infopulte.

Zmenáreň

Zmenáreň, zlato, záložňa. Garancia pravosti peňazí a aktuálnych výhodných kurzov. Vždy výhodnejšie ako v banke. Zmenáreň Nei nájdete na 2. poschodí.

Defibrilátor (pomoc pri srdcovej príhode)

Naše centrum je vybavené najmodernejším automatizovaným externým defibrilátorom (AED). Jedná sa o veľmi bezpečný a užitočný prístroj určený pre poskytnutie prvej pomoci postihnutému náhlou srdcovou zástavou. Deflibrilátor je umiestnený na Infopulte centra.

V prípade nutnosti volajte SBS – 0948 083 115

Nabíjacia stanice pre elektromobil

V spolupráci so ZSE Energiou sme spojazdnili nabíjaciu stanicu pre elektromobily na streche nášho parkoviska. Pre zákazníkov sú k dispozícií dve vyhradené parkovacie miesta. Nabíjacia stanica umožní nabíjanie všetkými konektormi, ako sú CCS/CHAdeMO/Type2. Prístup k stanici je dostupný v rámci otváracích hodín centra od 08:00 – 20:00.

Balíkomaty Packeta a Alza

Vyzdvihnite si vaše online nákupy jednoducho kedykoľvek v balíkomatoch Packeta a Alza, ktoré nájdete pri vstupe do centra z Francisciho ul. na 3. podlaží.

Plnenie balónov héliom

V predajni Albi na 1.podlaží vám radi pripravia balónové dekorácie a naplnia balóny héliom.