PRACOVNÁ PONUKA

  • H&M
  • Slovakia KIOSK
  • LARA BAGS

Pripojte sa k H&M a užívajte si naše výhody!

Práca v obchode môže byť niekedy príliš seriózna a nudná. Niekde je možno aj monotónna či nadmieru uniformná. Avšak pre ľudí, ktorí pracujú pre H&M, to určite neplatí! Pripojte sa k nášmu tímu a my Vás presvedčíme, že nič z toho nie je pravda a prácu v obchode si dokážete užiť plnými dúškami, dokonca aj s množstvombenefitov!

Sloboda, otvorenosť a správna atmosféra sú pre nás alfou a omegou. O našich zamestnancov sa stále staráme a chceme, aby sa u náscítili dobre. Chcete ďalšie dôvody, prečo pre nás pracovať? Ako náš zamestnanec nakupujete vo všetkých našich obchodoch lacnejšie a vždy dbáme o to, aby boli naši zamestnanci dostatočne ohodnotení a vyškolení. Chceme, aby Váspráca u nás bavila a robili ste ju s radosťou.

Buď sám sebou, pracuj v H&M!

Prečítajte si viac a pripojte sa k nám na: http://career.hm.com/content/hmcareer/sk_sk.html

H&M

hm.com

Hľadáme kolegyňu na voľné pracovné miesto predajcu v Slovakia kiosk v OC Forum Poprad /aj dôchodkyňu/,bližšie info na t.č.0903480234.

Babič

lara bags

Lara BagsHľadáš brigádu a máš 18 a viac rokov? Tak poď brigádovať k nám do obchodu LARA BAGS. Počas celého roka, cez víkendy, sviatky, prázdniny. Náplňou práce je predávať náš sortiment, riešiť reklamácie, pracovať s pokladňou. Nebojte sa práce zaškolíme Vás. Platobné podmienky sú 4€/h v hrubom.

Tel.kontakt: 0905 586 783

E-mail: m3@larabags.sk