AKTÍVNE RÁNA VO FORUME POČAS AUGUSTA

29. júla 2020

Užite si pekné rána vo Forume – ideálne na streche a s kropajami potu, ktoré si odmakáte v plnom nasadení s cvikmi TABATA.

Počas mesiaca august sme si pre vás pripravili projekt, ktorý určite poteší tých, ktorí majú radi ranné cvičenie, ktoré zlepší celý deň. Už nemusíte cvičiť zavretí v indoor priestoroch.

TABATA vo Forume je kombináciou open air cvičenia na čerstvom vzduchu a romantického pohľadu na mesto a Tatry v lúčoch vychádzajúceho slnka.

Pýtate sa čo to je tá TABATA? Je to názov pre cvičenie metódou vysoko intenzívneho intervalového tréningu. Názov cvičenia je odvodený od mena Dr. Izumiho Tabatu – japonského nadšenca a vedca, ktorý vyvinul metódu, ktorej najväčšou výhodou je, že cvičíte len krátky čas, ale veľmi intenzívne. Striedajú sa pri tom 20 sekundové intervaly cvikov s 10 sekundovými pauzami v opakujúcich sa cykloch. Cvičia sa pri tom často cviky, ktoré zvládne každý – ako napríklad drepy, rôzne výpady, angličáky, skákanie na švihadle, kľuky a podobne.

Ak ste si teda doteraz mysleli, že na cvičenie počas týždňa nemáte čas, tak teraz už máte a budeme radi ak to s nami vyskúšate. Ak sa Vám iba nechce, tak si musíte nájsť lepšiu výhovorku.

Tabatu si s nami môžete zacvičiť počas celého augusta, presnejšie utorok a štvrtok v čase medzi 7:00 a 8:00 na parkovisku na streche nákupného centra.

Kvalifikovaného trénera, šatne a sprchy zabezpečuje partner projektu Golem Klub Poprad. A najlepšie na tom všetkom je to, že cvičenie je úplne zadarmo !

Dynamický tréning bude viesť kvalifikovaný tréner Róbert Povolný. Počas cvičenia nás bude sprevádzať hudobé zariadenia nášho partnera Planea Elektra.

Urobte niečo pre seba. Zacvičte si ráno Tabatu a dobrý pocit si budete užívať celý deň.

Tešíme sa na vás vo Forume 🙂