Zľavový víkend 21.-24. 10.

3. October 2021

6. narodeniny Forum Poprad.

Už máme známych výhercov našej narodeninovej tomboly. Ich mená nájdete tu.

Už po šiesty rok sa tešíme z toho, že sme sa stali súčasťou vášho denno-denného života a napriek všetkým okolnostiam nás stále navštevujete, nakupujete a trávite u nás svoj voľný čas. Uplynulý rok nebol jednoduchý pre nikoho a to viac si vážime vašu trpezlivosť a chceme vám poďakovať za to, že nám pomáhate, aby nakupovanie u nás bolo bezpečné pre každého.

No ale dosť bolo na tému korony. Prejdime k tým optimistickejším témam. Žiadne narodeniny sa nezaobídu bez darčekov a preto aj tento rok chceme naše 6.  narodeniny osláviť s vami tak, že my obdarujeme vás a  odmeníme vás za priazeň, ktorú nám prejavujete.

Od štvrtka 21. do nedele 24. októbra bude vo Forume zľavový predlžený nakupny víkend, počas ktorého vám naši nájomcovia poskytnú exkluzívne zľavy, ktoré si môžete uplatniť len u nás vo Forume.  50 predajní vám poskyte  exkluzívne zľavy až do výšky 50 %!

Knižku so zľavovými kupónmi si budete môcť vyzdvihnúť u nás v centre na Infopulte, pri hlavných vstupoch, ako aj v zapojených predajniach, ktoré budú označené nálepkou, od 15. októbra. Samozrejme to nie je všetko! Radi by sme vás za vaše nákupy aj odmenili!  Pri nákupu nad  20 € môžete získať teplý šál a za každý nákup v hodnote nad 40 € praktický dáždnik. *  A samozrejme nemôže chýbať už tradičná tombola o viac ako 80 darčekov! Stačí jeden nákup v hodnote aspoň 20 € z ľubovolnej predajne (okrem TESCA) a môžete sa zapojiť do tomboly. Lístok do tomboly nájdete v kupónovej knižke. Vyplníte, odovzdáte na Infopulte a o zbytok sa postará šťastena 😊 Žrebovať budeme v pondelok 25. októbra a víťazov budeme kontaktovať.

Pravidlá súťaža tomboly. Zoznam cien v tombole nájdete tu.

 Ešte raz ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa na vašu návštevu!

*Darčeky sa vydávajú na Infopulte po predložení nákupného bločku za nákup zrealizovaný v termíne od 21. do 24. októbra. Darčeky sa vydávajú len do vyčerpania zásob. Na získanie výslednej sumy môžu byť spočítané maximálne dva nákupne bločky. Nie je možné použiť bločky zo supermarketu TESCO.