Pandora
Pandora
15. februára 2017
PCexpres
PCexpres
15. februára 2017
partyland_logo

Partyland

PARTYLAND obchod  kde nájdete všetky párty produkty pre malých aj veľkých na narodeniny, oslavy, rozlúčky so slobodou, doplnky na svadbu, karneval, Halloween, Valentín, Silvestrovskú párty, Vianoce a mnohé ďalšie.

V predajni PARTYLAND môžete nájsť najširší výber latexových balónov (viac ako 150 druhov) a fóliových balónov (viac ako 150 druhov), ktoré Vám s radosťou nafúkame héliom. Tiež máme široký výber párty produktov, ako sú narodeninové sviečky, fontány na tortu, párty klobúčiky, girlandy, konfety rôznych tvarov a farieb a ďalšie produkty s ktorými si môžete vyzdobiť  Vašu oslavu, párty, narodeniny alebo svadbu. V ponuke produktov máme aj jednorazový riad s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek Vašich detí.

PARTYLAND má veľký výber dámskych, pánskych a detských kostýmov  na každú príležitosť ako je Halloween, karneval, párty v kostýmoch. K svojim kostýmom si u nás môžete vybrať aj z bohatej ponuky doplnkov ku kostýmom ako sú Boa, parochne, putá, klobúky, cylindre, zábavné okuliare a ďalší široký výber párty doplnkov.

V PARTYLANDE si môžete kúpiť zábavnú pyrotechniku, s ktorou si môžete urobiť veľké finále na každej Vašej oslave, párty alebo svadbe.

V predajni PARTYLAND umiestňujeme aj sezónny tovar, ktorý je prispôsobený jednotlivý sviatkom ako je karneval, ples, Valentín, St. Patrik Day, Vianoce a Silvester a ďalšie.

Náš tovar si môžete jednoducho pozrieť a objednať v našej predajni PARTYLAND, alebo na našom internetovom obchode www.partyland.sk.

Sledujete aj náš Facebook, kde pravidelne pridávame tipy a triky ako si zariadiť vašu párty https://www.facebook.com/partyland.sk.

Tu nás nájdete.

Otváracie hodiny


PO – NE | 9:00 – 21:00

KONTAKT

pp-forum@partyland.sk
+421 918 785 444